Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Przeciwnik Wasz - diabeł, jak lew ryczący, krąży - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 6, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Monika! (2009-02-13 20:52:51) #2305   ❗❗❗
  Opętanie.. Jestem dzieckiem BOGA i tylko on ma do mnie najwyższe prawa. Szatan jest jego nędznym byłym aniołem. Co prawda ludzie nie raz mu ulegają, pokusie nawet i ja- ale mimo to czuję, że Bóg sprawuje nade mną pieczę i nie obawiam się takiego shitu!

  Odpowiedz
 • IceMann (2009-04-30 20:03:17) #2883   ❗❗❗
  Kontakt z demonami, czy to czynny czy tez bierny, z wlasnej woli czy tez nie, jest extremalnie niebezpieczny. Poslugujac sie przykladem kobiety, ktora kupila sobie buty, ktore niby nic...ale jak je nosila to "kierowaly" ja w kierunku ulicy. Niestety kobieta bardziej upodobala sobie buciki i zbagatelizowala te sytuacje mimo rad zeby pozbyla sie tych butow no i pewnego razu buty "poniosly" kobiete prosto pod kola nadjezdzajacego samochodu. Tak wiec demony wywieraja na ludzi potezny wplyw i to nie koniecznie przez opetanie czy nawiedzanie lub nekanie. Sam zreszta mam problem z jednym a konkretnie moja dziewczyna, niestety jej matka nie pozwala mi dzialac...

  Odpowiedz
 • Monia (2009-10-21 09:51:31) #3959   ❗❗❗
  Ktoś tu napisał że jest dzieckiem boga, rety... LITOŚCI!!! moim zdaniem opętanie to nie diabeł bo tak jak bóg nie istnieje;/ jezeli opętanie jest rzeczwiście to robią to złe duchy, nie mające absolutnie nic wspólnego z wymyślonym bogiem i diabłem;/ A tak to fajowy artykuł;)

  Odpowiedz
 • ja (2010-03-01 02:18:45) #4624   ❗❗❗
  do Monika! - szatan nie był nedznym aniołem Boga - wrecz przeciwnie

  Odpowiedz
 • JinRey (2011-12-17 23:51:45) #7106   ❗❗❗
  Osoba, która mówi, że Bóg nie istnieje jest już przegrana. Jest już w sidłach Szatana. Dlaczego jej nie opęta? odpowiedź jest prosta! Taka osoba już nie wierzy w Boga, więc cel jest osiągnięty. Szatana nie można bagatelizować, tak jak Monika! owszem jesteś dziecięciem Boga, ale Bóg dał Ci wolną wolę i to od Ciebie zależy czy będziesz pod jego skrzydłami czy też dasz się usidłać u szatana!

  Odpowiedz
 • Ja swoje wiem (2013-08-08 23:53:11) #7871   ❗❗❗
  A przeciwnik to niezwykły i są ich legiony, straszne stada lwów które już nie ryczą a kąsają swoje ofiary, już nie krążą a polują! Zawierzcie Bogu i w nim pokładajcie nadzieje. Strzeżcie się lecz nie bójcie sytuacja jest pod kontrolą.

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 6, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium