http://dobregryonline.eu/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Moje Paranoje
Po pierwsze


Polecany wpis Dodano: 2021-03-01 08:00:21 | Wyświetleń: 401
 
Tagi:

Gdy byłem mały zdażyły mi się dziwne sytuacje. Pierwszą z tych dziwnych rzeczy które pamiętam było coś jakby śmierć kliniczna. Pamiętam tylko że nie umiałem jeszcze mówić, miałem może 2 latka. Było to w domu mojej babci. Pamiętam że moje ciało leżało na stole a babcia razem z mamą w panice próbowały mnie reanimować. Lewitowałem niejako pod sufitem i obserwowałem całą sytuację. Pamietam to jak dziś. Obserwowałem wszystko z góry i widziałem samego siebie na leżącego na stole. W pewnym momencie poczułem się zmęczony i jakby zasnołem, a chwile później obudziłem się na stole ku uciesze mojej babci i mamy. Wiem że brzmi to bardzo nieprawdopodobnie że coś takiego miało miejsce i że w ogóle pamiętam coś co mialo miejsce gdy miałem może 2 lata, ale mam to w pamięci do dzisiaj.

Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium