[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • WIESIAS (2017-03-02 21:03:21) | RAPORT | E-mail

  Żyję już na tym świecie pół wieku i pierwszy raz widziałam dziś tj. 02-03-2017 o godzinie 17,35 dziwny obiekt na niebie . Wracając z pracy samochodem w Będzinie -Łagisza , zauważyłam na niebie , dość nisko z boku ( był zmierzch niebo nie miało chmur, oprócz pasa blisko horyzontu ) lecące dwie mocno świecące linie ułożone w kształt trójkąta ostrokątnego około 45- 50 stopni bez podstawy . Kształt-klucz lecących żurawi . Nie były to smugi lecącego samolotu - takowe są białe i rozmywają się w miarę oddalania samolotu , no i ten kształt. Obserwowałąm kilka sekund z myślą , że zatrzymam samochód i zrobię zdjęcie -miałam przy sobie dobry aparat fotograficzny-jestem fotografem -amatorem z kilkunastoletnim stażem. Ale w tym miejscu nie mogłam tego zrobić . Przejechałam z szybkością 60 km na godz, 500 metrów do drogi 4 pasmowej , gdzie mogłam się zatrzymać . Ale niestety obiekt ten był już bardzo daleko przede mną i wysoko , czyli poruszał się z ogromną szybkością , choć nadal świecił na całych liniach trójkąta , bardzo mocnym nie rozmytym kształtem , bez żadnych smug w ,, ogonie ". W tym miejscu bardzo często widzę samoloty które wystartowały ( dalej za Będzinem , w Pyrzowicach jest lotnisko ), więc nie są jeszcze na bardzo wysokim pułapie i mogłam porównać wielkości -samolot to tylko około 1/ 10 wielkości tych świecących linii , no i widać też białą smugę - jedną !!! I nigdy tak szybko się nie oddalają . Zastanawiam się nad liniami , jeżeli byłyby to dwa rzędy kilkudziesięciu mocnych świateł , przy dużej szybkości połączą się w linie . Ciekawe czy ktoś jeszcze to widział . W końcu jest kilka miast koło siebie . Może jeszcze ktoś z innych kierowców , albo ktoś z jadącego autobusu - a mijałam dwa autobusy jadące w tym samym kierunku . Tylko czy ktoś sie będzie zastanawiał nad tym ?

  • Anetaa (2017-07-31 23:43:09) | RAPORT

   Witam. Około 4lat wstecz mój mąż i dziadek widzieli obiekt latający w kształcie koła, który zawisł nad nimi dość wysoko, ale gołym okiem obaj dostrzegli, że ma on tak jakby na spodzie dwie obręcze światełek, gdzie jedna z nich kręciła się w lewą, a druga w prawą stronę. Obiekt po kilku minutach szybko wzbił się wysoko w przestrzeń kosmiczną i zniknął.

   Ja dziś około godziny 22:30 zauważyłam leżąc już na łóżku 'gwiazdę', która nagle zaczęła się poruszać. Wyszłam na taras by obserwować jej lot. Poruszała się bezszelestnie, płynącym, jednostajnym ruchem. Zatoczyła łuk i znikła. Czy ktoś zaobserwował podobne zjawiska?
  • Ivellios (2017-08-01 0:04:22) | PW | RAPORT | E-mail

   @Anetaa jeśli to możliwe to proszę o kontakt pod adresem email: radio@paranormalium.pl
  • Anetaa (2017-08-01 9:16:34) | RAPORT

   Witam, już wysłałam maila.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium