Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: czarne helikoptery
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Zgłębiamy mit Ludzi w Czerni
Opublikowano: 2016-02-23 03:21:12
Niniejszy artykuł ma na celu zgłębienie mitu MiB (Men in Black). W głównej mierze oparty jest o badanie MiB po incydentach z 1976, które miały miejsce na terenie Anglii. Część I: Powstanie mitu Przypuszczalnie wiele osób sądzi, że to oddziały Sił Powietrznych USA stworzyły mit o MiB, być może jednak jest to pogląd daleki od prawdy. Istnieje mocny dowód sugerujący, że MiB współistnieli razem z nami odkąd pamiętamy, a to rodzi pytanie, dlacz... (czytaj więcej)

Zagadkowy materiał znaleziony w kraterze powstałym po upadku niezidentyfikowanego obiektu w Las Vegas
Opublikowano: 2008-12-04 22:12:04
No, nareszcie naprawdę porządny materiał. Pamiętacie „rozbicie UFO w Las Vegas” sprzed kilku miesięcy? Nie? To czas sobie przypomnieć, bo właśnie jakiś człowiek znalazł w kraterze po owym UFO „skałę/metal nieznanego pochodzenia i rodzaju”. Poniżej dwa filmy z owym obiektem, które (pod nickiem TheRockinCactus) umieścił na YouTube: ... (czytaj więcej)

Dziesięć największych ziemskich zagadek
Opublikowano: 2006-08-26 19:20:00
Ziemia jest tajemniczym miejscem. Wielu zjawisk mających tu miejsce w ciągu dnia nie udaje się wyjaśnić. Dla wielu pojmujących współczesną technologię i naukę istnieją zdarzenia mniej lub bardziej regularne, dla których (obecnie) nie istnieją żadne wyjaśnienia. Oto lista dziesięciu najbardziej zadziwiających zjawisk, od lat wprawiających badaczy w zakłopotanie - w wielu przypadkach, od dekad i jeszcze dłużej. ... (czytaj więcej)

Dziwne światła
Opublikowano: 2005-03-08 19:45:47
Od 27 października 1975 roku nad amerykańskimi bazami wojskowymi przez kilka tygodni widziano wiele niezwykłych zjawisk. W pobliżu niektórych baz między innymi koło Loring Air Force Base w Maine, Wurtsmith Air Force Base w Michigan, Minot Air Force Base w Północnej Dakocie czy Malmstrom Minuteman Base pojawiały się nie dające się zidentyfikować światła. Obiekty Nole, do których należały, lądowały niejednokrotnie na terenie baz, po czym z wielkim przyśpieszeniem wystrzeliwały w górę i w krótkim czasie nie można ich było odróżnić od gwiazd. Na przykład nad bazą lotniczą Malmstrom niedaleko Great... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium