Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: Nostradamus
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Gąbczasta Ziemia, ukryty ocean
Opublikowano: 2015-11-23 21:19:16
W czasach starożytnych podziemne rzeczywistości powiązane były z grackim Hadesem, nordyckim Svartalfheim, chrześcijańskim Piekłem oraz żydowskim Sheol. Piekielne wzgórze Dantego Alighieri w "Boskiej Komedii" stanowiło tunel do wewnętrznej Ziemi, która miała stanowić miejsce spoczynku dla wszystkich ludzi przed nadejściem ostatecznej władzy sprawiedliwości. Gdy Isaac Newton przedstawił nowe prawo grawitacji, brytyjski astrono... (czytaj więcej)

Naziści i Pusta Ziemia
Opublikowano: 2015-06-25 03:01:45
Alianci nadchodzą. Berlin ugina się pod ciężarem i siłą uderzenia setek bomb alianckich. Głęboko w swoim ufortyfikowanym bunkrze Adolf Hitler, niegdyś niewzruszony w swoim przekonaniu o nazistowskiej dominacji nad światem, teraz przyznaje że klęska jest blisko. Hitler jest jednak zdeterminowany, by nigdy nie okryć się hańbą, wpadając w ręce swoich wrogów. Jest tylko jedna droga ucieczki - którą kiedyś sobie zaplanował, na wypadek gdyby bieg wydarzeń obró... (czytaj więcej)

Czy Nostradamus przepowiedział III wojnę światową?
Opublikowano: 2014-08-31 19:26:21
Nostradamus nie jest znany z powodu wesołych proroctw. Większość interpretatorów dzieł XVI-wiecznego fizyka, astronoma i proroka twierdzi, że przewidział on dokładnie dwie wojny światowe, narodziny dwóch antychrystów (Napoleona i Hitlera), czy nawet zabójstwo Johna F. Kennedy`ego. Podczas gdy sceptycy szybko wskazują, że spisane przez Nostradamusa kwatrieny (czteroliniowe wersy, w których spisywał swoje przepowiednie) są tak tajemnicze, że można... (czytaj więcej)

Papieże i proroctwa
Opublikowano: 2013-02-22 14:50:56
Papieże i proroctwa Gdy papież Jan Paweł II pod koniec lutego 2005 roku trafił do szpitala, wielu zastanawiało się, czy dane mu będzie odprawić kolejną mszę. Poważnie cierpiący na grypę papież był wątłego zdrowia, częściowo z uwagi na swój wiek, chorobę Parkinsona i ostry artretyzm. W ciągu wielu miesięcy był to drugi raz gdy był hospitalizowany. I choć wierni modlili się o jego wyzdrowienie, obawiali się również o jego życie. Przypuszczalnie wielu duch... (czytaj więcej)

Końca świata nie będzie!
Opublikowano: 2005-08-05 15:24:37
Od tysięcy lat wróżbici, szamani i jasnowidzowie próbują przewidzieć datę wydarzenia popularnie nazywanego "końcem świata". Najbardziej znane przepowiednie mówią o roku 2012, inne o 2015, nie wspominając o proroctwie Nostradamusa, który koniec świata umieścił w 1999 roku. Zwolennicy tych przepowiedni za dowód na ich prawdziwość podają na przykład słynny kalendarz Majów, który kończy się na roku 2012; a także wiele innych, mniej lub bardziej wiarygodnych dowodów. Ale to tylko przepowiednie,... (czytaj więcej)

Nostradamus - prorok wieków
Opublikowano: 2005-06-30 17:30:20
Gdy zajęty w nocy studiowaniem tego, co tajemne siedzę samotny na trójnogu spiżowym maty płomień zapalający się w samotności pozwala mi przepowiadać to, w co można wierzyć Przed ogólnym spłonięciem wydarzy się tak wiele powodzi, że zabraknie lądu, którego woda nie pokryłaby... (...) Jesteśmy teraz w VII tysiącleciu, które wszystko kończy i przybliża nas do VIII tysiąclecia, w którym wielki Bóg położy ko... (czytaj więcej)

Tajemnice papiestwa
Opublikowano: 2005-04-14 15:37:26
Dziwny kod Data i godzina śmierci Papieża stanowią pewną tajemnicę: godzina zgonu- 21.37. Kiedy doda się 21+37 otrzymamy 58 (wiek, w jakim Karol Wojtyła został papieżem). Licząc od tyłu: 73+12 otrzymamy 85 (wiek w jakim Jan Paweł II zmarł). Innym niewytłumaczalnym przypadkiem może być często powtarzająca się w życiu naszego rodaka liczba 13. I znów dodajmy cyfry w godzinie śmierci papieża: 2+1+3+7=13; a ... (czytaj więcej)

Nostradamus i jego proroctwa
Opublikowano: 2005-03-09 14:10:40
Przepowiednie francuskiego jasnowidza z Saint-Rémy, zwanego Michelem de Notredame lub Nostradamusem, ukazują się drukiem od 500 lat, i liczbą wydań ustępują tylko Biblii. Ci, którzy dają wiarę proroctwom są przekonani, że już w XVI wieku Nostradamus przepowiedział wiele znaczących wydarzeń w dziejach Europy i świata, w tym napaść Hitlera na Polskę, Wielki Pożar Londynu i wojnę domową w Jugosławii. Sceptycy natomiast uważają, że "trafność" proroctw to wynik ich tłumaczenia i interpretacji,... (czytaj więcej)

Pytania bez odpowiedzi
Opublikowano: 2005-03-08 19:23:43
Ataki z 11 września stały się przysłowiową puszką Pandory, z której na świat wyleciało zło. Nagle świat zdał sobie sprawę, że nawet najsilniejsze mocarstwo świata może zostać zaatakowane w samo serce. Jeśli udało się w USA, może udać się wszędzie. Nagle wrogiem numer jeden stał się muzułmanin, od tej pory utożsamiany z religijnym szaleńcem, pragnącym postawić cały świat w ogniu rewolucji. Jednocześnie okazało się, jak przy okazji zaistniałego kryzysu można wykorzystać wzbur... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium