Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Tajemnice naszego świata
Czy instalacje nuklearne przyciągają ufo?


Dodano: 2018-02-24 02:04:30 | Wyświetleń: 838
 
Tagi:

Czy instalacje nuklearne przyciągają ufo?

Taki był tytuł artykułu w "Nieznanym Świecie" z tamtego roku . Wspomniano między innymi o katastrofie w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, kiedy to zaobserwowano ognistą kulę w kolorze brązu, autor opowiada także o rejestracjach ufo nad amerykańskimi bazami gdzie w silosach znajdowały się rakiety z głowicami jądrowymi.

Cztery lata temu we Francji dochodziło do niepokojących incydentów, w sumie zanotowano kilkanaście przypadków gdzie nad elektrowniami atomowymi zajerestrowano nieznane obiekty latające. Nawet podczas jednej nocy dwie obserwacje nad rśżnymi ośrodkami. Gazety pisały o dronach, podejrzewano że to Greenpeace w ten sposób chciał zwrócić uwagę na niepokojąco zły stan techniczny tych ośrodków. Tak czy owak , nie udało się ustalić pochodzenia obiektów.

Niemiecki ufolog, Gerhard Gröschel bada fenomen ufo już od kilku lat , buduje systemy kamerowe, które były stosowane między innymi w Wylatowie, Hessdalen i w innych "gorących miejscach". Mieszkając niedaleko elektrowni Neckarwestheim w południowych Niemczech mógł swobodnie na swoim balkonie ulokować system monitoringu w kierunku elektrowni. Nie musiał czekać długo, już w pierwszym roku dokonywał obserwacji obiektów, które nie zaciekawiły tylko ufologów. Były to drony?. W obrębie 5 kilometrów od ośrodka zabronione jest puszczanie dronów, na samoloty albo helikoptery te obiekty też nie wyglądają. Ponadto alarm, jak i jednoczesne włączenie kamer wywołał czujnik magnetyczno/grawitacyjny , to było w 2011 r. Od tego czasu materiału do badań ciągle przybywa, niestety pogoda nie zawsze sprzyja filmowaniu, ale są i takie przypadki, które warto obejrzeć , jak ten poniżej z 2014r. https://www.youtube.com/watch?v=peW2yyaP-bY 

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Blog , po co? (czytany 1262 razy)
· Wywiad z profesorem E. Braude (czytany 2262 razy)
· Nowości z Egiptu (2018) (czytany 1025 razy)
· UFO nad elektrownią atomową Neckarwestheim. (czytany 915 razy)
· Mumia z Atakamy (czytany 739 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium