Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Zagadka ducha z Wem


Dodano: 2015-02-09 23:24:31 | Wyświetleń: 2435
Zakładka Dodaj do zakładek · Wyślij raport · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
★ POLECANY WPIS ★
Tagi:

W 1995 roku pewien mężczyzna wykonał zdjęcie płonącego ratusza w angielskim mieście Wem. Po wywołaniu zdjęcia okazało się, że na fotografii widoczna jest postać dziewczynki, której rzecz jasna nikt wcześniej nie widział. Czy była to Jane Churm, która miała wywołać pożar w Wem w 1677 roku i w nim zginąć? Jakie jest rozwiązanie zagadki ducha z Wem? O tym w dzisiejszym odcinku Poznajemy Nieznane!

Do obejrzenia pod adresem: https://poznajemynieznane.wordpress.com/2015/02/10/zagadka-ducha-z-wem/

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Nie przegap żadnych nowości! Już dziś zapisz się na nasz newsletter emailowy lub włącz powiadomienia w przeglądarce, aby być na bieżąco z najnowszymi artykułami i audycjami.
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail:


Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz. Do wysyłania powiadomień potrzebny jest poprawny adres e-mail (nie będzie publicznie wyświetlany).