[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Ufolodzy: "Prezydent ignoruje zagrożenie z kosmosu"


Dodano: 2006-05-09 16:00:00 · Wyświetleń: 10383
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Lech KaczyńskiBadacze zjawisk paranormalnych, Timothy Good z Wielkiej Brytanii i Amerykanin Bruce Moen, goszczą na odbywającym się po raz 10. we Wrocławiu jubileuszowym UFO Forum. Jego uczestnicy napisali nawet list do prezydenta Kaczyńskiego, w którym zarzucili mu bierność wobec zagrożenia ze strony istot z kosmosu.

Forum, organizowane przez Ośrodek Edukacji Janusza Zagórskiego, to największa debata w kraju poświęcona problemom niezidentyfikowanych obiektów latających, na której zaproszeni badacze i pasjonaci tego zjawiska przedstawiają najnowsze i najciekawsze materiały, dotyczące obserwacji UFO.

- Najciekawszym, najważniejszym wydarzeniem tegorocznego forum jest przyjazd Timothy Gooda. To jest światowej sławy ekspert od wojska i służb specjalnych, był zapraszany m.in. do Pentagonu na panele dyskusyjne. Był on gościem znanego wrocławskiego salonu dyskusyjnego prof. Dudka. Oczywiście podjęto próby zdyskredytowania nas i tego, co robimy, ale wyszliśmy obronną ręką - powiedział Janusz Zagórski.

Uczestnicy Forum zwrócili się do prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W liście napisano: - Oto na naszej planecie, a więc także na terytorium naszego państwa, od dłuższego już czasu, w sposób intensywny i różnorodny, manifestuje się aktywność nieznanych nam bliżej pozaziemskich form inteligencji. Zamiary tych istot (...) trudne są do jednoznacznej oceny. W obliczu jednak samego faktu ich obecności wszystkie dotychczasowe problemy i spory trawiące nasze życie zbiorowe nabierają innej perspektywy.

- Konstytucja nakłada na prezydenta obowiązki w dziedzinie bezpieczeństwa państwa. Fenomen UFO nie jest dobrze rozpoznany, ale ponad wszelką wątpliwość bywa groźny. Zagrożenie jest tym większe, im mniej wiemy. A państwo traktuje to, jakby tego nie było, zamiast badać zjawisko i tłumaczyć, czy jest zagrożenie, czy go nie ma. Tymczasem gdy dzwoniliśmy do kancelarii prezydenta, żeby się dowiedzieć, czy będzie odpowiedź na list, zostaliśmy zlekceważeni - mówił badacz UFO.

Janusz Zagórski twierdzi, że Ziemię odwiedzają istoty pozaziemskie, które mają różne zamiary. Są tacy kosmici, którzy porywają ludzi wbrew ich woli, dokonują na nich eksperymentów. A inna grupa ma zupełnie odmienną strategię, nieinwazyjną.

W programie UFO Forum przewidziano m.in. pokazy zdjęć i filmów niezidentyfikowanych obiektów latających, pokaz efektów monitoringu słynnych kręgów zbożowych w Wylatowie, wystąpienia gości - Timothy Gooda i Bruce'a Moena.

PAP, 6 maja 2006

Komentarz Ivelliosa:

Podobne listy kierowano już do prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, jak można się domyślić, nie doczekały się one odpowiedzi. Tak też zapewne będzie i tym razem.
Po obserwacji działań niektórych organizacji badających zjawiska paranormalne, zwracających najwięcej uwagi na fenomen UFO, nasuwa mi się tylko jeden komentarz: To wszystko jakieś chore...

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • reesvin
  (2008-08-15 05:42:46) #607
  | 👮 raport

  Dla polaków nigdy nie istniał problem "kosmitów". Odkrycia innych narodów na polu ufologicznym były dla nas tylko próbą zdobycia taniej sensacji przez zagranicznych naukowców. Gdyby powstało więcej ośrodków badawczych w Polsce, a wyniki ich badań były by zadowalające, a także przekazywane przez media to może Polacy zmienili by stosunek do UFO a także innych paranormalnych zjawisk. A jeśli chodzi o rząd, to jacy ludzie w państwie taki jest i rząd...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Osoba Znająca Prawdę
  (2008-10-12 10:39:57) #1100
  | 👮 raport

  Tak... Ludzie nie wierzą, ale niedługo, już bardzo nie długo będą musieli zmienić swoje podejście do sprawy UFO. Jeszcze nie w tym roku, nawet nie w przyszłym. Ale niedługo. Oni już się szykują do kontaktu... Nie trzeba się ich bać, choć wyglądają, hm... dziwnie. Możliwe, że na początku będzie panika, ale wojsko już tego nie ukryje. Zostanie to tak zorganizowane, że NIKT, nawet Faceci w Czerni (o ile istnieją, co jest BARDZO wątpliwe). Ech... Nie mogę się już doczekać. Na razie niewielu ludzi o nich wie. Jeszcze całej prawdy nie możemy ujawnić. Ale to już niedługo nastąpi. Nie bójcie się ich, nie zrobią wam krzywdy...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Nolek
  (2008-11-20 17:42:28) #1403
  | 👮 raport

  Właśnie ja nie wiem Czemu wy nażucacie się tak na UFO! TO Jest Dobra forma życia. Istnieje, owszem! Jestem Pewien, że Kosmici nam pomogą nie tak jak w Hollywoodzkich Filmach, że UFO to tylko nak krzywde zrobi!
  Pozdrawiam
  Nolek

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Martu$
  (2009-01-17 12:08:05) #2010
  | 👮 raport

  No własnie ja już nie wiem czy to Ufo nie jest nie szkodliwe, bo przeciez byly przypadki porywania ludzi i dokonywania na nich badan, eksperymentow. Chociaz z drugiej strony gdyby kosmici chcieli nas zaatakowac, lub zrobic nam krzywde to juz dawno by to nasatpilo... Niestety na razie nie mozemy ustalic jakie " obcy " maja wbec nas zamiary i stosunek, ale mam nadzieje ze niedlugo doczekamy sie onich choc troche prawdy :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • KamilMozart
  (2009-06-11 21:25:38) #3174
  | 👮 raport

  Mnie tylko jedno niepokoi, że jeśli istnieje UFO, to Bóg nie istnieje....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • tala
  (2012-09-15 16:43:28) #7644
  | 👮 raport

  Ludzie, istnienie UFO, nie neguje istnienia Boga!!! Kiedy to zrozumiecie, jest siła która pewnie wszystkim się zajmuje a nie tylko ludzmi, egoiści...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium