księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Udałem się do krematorium działającego!


Dodano: 2023-11-13 17:24:49 | Wyświetleń: 55
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp

Ostatnio wraz z gościem specjalnym na moim kanale udałem się w dziwne miejsce.... Kreamtorium, które wciąż działa i chcieliśmy sprawdzić, czy to miejsce posiada w sobie to coś. Paranormalne zjawiska zaczęły się odrazu po przybyciu przez nas na miejsce. 

 

Odpalając nasz sprzęt i wchodząc na terytorium krematorium (dostaliśmy na to pozwolenie, ale nie mogliśmy wejść do środka tylko mogliśmy być na terenie tego obiektu) tak więc ruszyliśmy szybko na badania. Jednak okazało się, że wcale nie musimy nigdzie chodzić. SB-7, która znajdowała się w mojej ręce jeszcze wyłączona nagle zaczęła działać i mogliśmy usłszeć wiele głosów najbardziej zapadły nam w głowie "zabije" "odejdź" "wyjdź" "idź stąd" to od razu po przybyciu usłyszeliśmy! Dla jasności Pan, który prowadzi to krematorium zakupił działkę i obiekt, ponieważ wcześniej stał tam zakład z nagrobkami a pracownicy nie chcieli tam pracować! Dlatego to my się tam udaliśmy. Pan Maciek, który prowadzi krematorium wierzy w zjawiska parnaormalne, dlatego do nas napisał. Było widać, że miejsce posiada dłuższą historię! Tak jak pisze to to już wiem, że to miejsce naprawdę posiada w sobie złą siłę..... Kiedy przygotowaliśmy sprzęt nasze kamery termowizja, czy czujki ruchu zaczęły wariować. Kiedy wzięliśmy aparat robiąc zdjęcia zauważyliśmy postacie wchodząc dalej i szukając zjawisk nadprzyrodzonych natrafiliśmy na naprawdę wiele głosów, które tam są a byty te na pewno nie są tam mile widziane przez pracowników! Wiele osób się ich tam boi! Są w stanie poruszać przedmiotami światła same się zapalały i zgaszały. Jednak my nie mogliśmy nic z tym zrobić! Miejsce jest nawiedzone a Pan Maciek będzie musiał iść po pomoc do księdza egzorcysty udostępniliśmy mu materiały, ale obiecaliśmy, że nigdzie ich nie wstawimy, aby nie rozpowszechniać miejsca i nie psuć interesu! Dlatego tutaj zamieszczam jakąś część tego co tam było.... Co sądzisz o takich miejscach, w których wszystko się psuje a rzeczy znikają? 

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium