[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Co mnie otacza ?
Pierwszy dzień.


Dodano: 2013-12-10 19:14:10 | Wyświetleń: 1718
 
Tagi:

Na starcie , chciałbym was wszystkich powitać , i zachęcić do czytania moich wypowiedzi . Może i nie są one na zaawansowanym poziomie , ale co najważniejsze są ciekawe :)

Na początku , opowiem wam o tajemniczym bycie. Z przeprowadzonego wywiadu na ten temat ( bo pobawiłem się w detektywa i zbierałem dowody ) dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy , jednak chciałbym zwrócić waszą uwagę na jeden przypadek . Otóż , spotkałem pewnego człowieka , który w odpowiedzi na moje pytania zaprowadził mnie w ciemną uliczkę i zaczął mówić , co go spotkało . Opowieść była przerażająca , pełna napięcia i mrożąca krew w żyłach .


Otóż , nikt tak do końca nie wie czym jest byt . Jedni mówią że to jakaś mroczna energia przemiszczająca się niepostrzeżenie za nami przez całe życie . Inni z kolei twierdzą że byt , jest niewidzialnym dla normalnego człowieka demonem , który żeruje na naszym strachu , jednym z tych ludzi był mężczyzna wspomniany na początku .

Wiedział że krok w krok , podąża za nim byt , który niegdyś sycił się jego strachem przed życiem i brakiem doświadczenia . Zanim facet zorientował się że jest coś nie tak , było już za późno , byt przyczepił się go na dobre . Mężczyzna zaczął czynić złe uczynki a później obawiał się konsekwencji , co dawało bytowi siłę . Facet stoczył się na dno . Był młody , przystojny i chętny do pracy . Niestety , coś go pchnęło w drygą stronę . Kradł , bił , palił domy , gwałcił . Kiedy przyszło co do czego i miał stnąć przed sądem , próbował popełnić samobójstwo . Lekarze go uratowali , i w tym samym momencie odcięli od niego byt . Bo kiedy człowiek będąc blisko śmierci jest śledzony przez mroczne energie , zostaje uwolniony albo w sposób odejścia w zaświaty , albo odcięcia od niego bytu . Sam nie wie jak to się stało , jednak teraz jest szczęśliwy . Na dodatego zyskał coś jeszcze , zyskał pewną zdolność . Zdolność trzeciego oka .Mężczyzna ten nie zgodził się na ujawnienie większej ilości informacji . Ta część to streszczenie jego historii .
Mam jednak nadzieję że na początek jest dobrze :)

Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
    Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"