[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Lekcja 1: Trzy elementy - Energia, Materia i Wibracja.


Dodano: 2016-10-11 17:38:49 | Wyświetleń: 13180
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

Na tej lekcji, naszym celem będzie ogarnięcie tak zwanego Trójkąta Istnienia, czyli figury myślowej, której celem jest zapoznanie Was z budowaniem jakiegokolwiek wpływu w świecie. Nim jednak świadomie do tego podejdziecie, potrzebne jest nam znać proces.

 

Wyobraźcie sobie, że rozkładacie swój komputer na kilka elementów. Jednym z nich jest sprzęt (Materia), który jest zasilany przez prąd (energię). Gdy go włączamy, aktywujemy program na nim zainstalowany (Wibracja). Mniej więcej tak wygląda każda forma istniejąca we Wszechświecie - roślina, minerał, zwierzę czy człowiek.

 

Nie jesteśmy w stanie odczuć energii jako takiej, ale możemy odczuć reakcję materii na wpływ wibracji. Tylko materia jest w stanie spowodować, że odczujemy np. zmianę temperatury czy mrowienie, bo energia nie jest widzialna, nie jesteśmy w stanie jej poczuć ani tym bardziej fizycznie skumulować.

Czym jest wibracja? Można ją porównać do zmarszczki niewidzialnej siły, która odkształca rzeczywistość pod siebie. Jest podstawowym przykładem jest myśl - każda z nich jest w stanie zmienić nasze podejście bądź interpretację sytuacji. Rozpoznajemy wibrację bardzo intuicyjnie np. osoba widziana po raz pierwszy sprawia "wrażenie".

 

Pozdrawiam
Amon Resner

RESNER.PL

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium