[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

szkolenia semNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> SYSTEM ROD
Lekcja 1: Trzy elementy - Energia, Materia i Wibracja.


Dodano: 2016-10-11 17:38:49 | Wyświetleń: 12158
 
Tagi:

Na tej lekcji, naszym celem będzie ogarnięcie tak zwanego Trójkąta Istnienia, czyli figury myślowej, której celem jest zapoznanie Was z budowaniem jakiegokolwiek wpływu w świecie. Nim jednak świadomie do tego podejdziecie, potrzebne jest nam znać proces.

 

Wyobraźcie sobie, że rozkładacie swój komputer na kilka elementów. Jednym z nich jest sprzęt (Materia), który jest zasilany przez prąd (energię). Gdy go włączamy, aktywujemy program na nim zainstalowany (Wibracja). Mniej więcej tak wygląda każda forma istniejąca we Wszechświecie - roślina, minerał, zwierzę czy człowiek.

 

Nie jesteśmy w stanie odczuć energii jako takiej, ale możemy odczuć reakcję materii na wpływ wibracji. Tylko materia jest w stanie spowodować, że odczujemy np. zmianę temperatury czy mrowienie, bo energia nie jest widzialna, nie jesteśmy w stanie jej poczuć ani tym bardziej fizycznie skumulować.

Czym jest wibracja? Można ją porównać do zmarszczki niewidzialnej siły, która odkształca rzeczywistość pod siebie. Jest podstawowym przykładem jest myśl - każda z nich jest w stanie zmienić nasze podejście bądź interpretację sytuacji. Rozpoznajemy wibrację bardzo intuicyjnie np. osoba widziana po raz pierwszy sprawia "wrażenie".

 

Pozdrawiam
Amon Resner

RESNER.PL

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium