System reklamy Test



Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Księga Rodzaju 12,1-5


Dodano: 2018-04-17 10:17:27 | Wyświetleń: 1499
Zakładka Dodaj do zakładek · Wyślij raport · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

"I rzekł Pan do Abrama:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Wszechmogącego do Abrama "Wyjdź z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego do ziemi, którą ci wskażę" Czyli apel do każdego z nas, o wyjście z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego, którzy mają swoją naukę i swoją religie, która nie jest według wskazań Wszechmogącego" A uczynię z ciebie naród wielki" Czyli a uczynię z twojego rodu plemiona, które mają jeden język, jeden kraj i są wielkim narodem "i będę ci błogosławił," Czyli i będę w tobie wypełniał wolę moją "i uczynię sławnym imię twoje," Czyli że powszechnie będzie znane imię twoje" tak że staniesz się błogosławięństwem" Czyli tak że staniesz się tym, w którym wypełniać będę wolę moją "I będę błogosławił błogosławiącym tobie," Czyli i będę wolę moją wypełniał przez tych, którzy z tobą wypełniać będą wolę moją" a przeklinających cię przeklinać będę;" Czyli a przeklęci będą ci, którzy woli mojej nie będą wypełniać z tobą " i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi" Czyli i będę w tobie wypełniać wolę moją dla wszystkich plemion ziemi "Abram wybrał się w drogę, jak mu rozkazał Pan, i poszedł z nim Lot" Czyli Abram wybrał się z Haranu w drogę do Kanaanu, jak rzekł do niego Wszechmogący, i poszedł z nim bratanek Lot, syn Harana"Abram miał 75 lat, gdy wyszedł z Haranu" Czyli aby udać się do Kanaanu" Wziął też Abram żonę swoją Saraj i Lota, bratanka swego," Czyli syna Harana," i cały ich dobytek, którego się dorobili" Czyli w Haranie, "i służbę, którą nabyli w Haranie". I z Haranu orszakiem wyruszyli z tym czego dorobili się w Haranie, aby się udać do ziemi kanaanejskiej, zamieszkałej przez potomków Chama. I wyruszyli z Haranu i przybyli do Kanaanu, jak rzekł Wszechmogący do Abrama. Tak uczynił Abram. ( Rdz.12, 1-5)

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Księga Rodzaju 16,1-5 (czytany 1256 razy)
· Księga Rodzaju 26,29-31 (czytany 1348 razy)
· Królestwo sprawiedliwości część 3 (czytany 772 razy)
· Księga Rodzaju 31,35-40 (czytany 1344 razy)
· Księga Rodzaju 24,46-48 (czytany 1565 razy)
Nie przegap żadnych nowości! Już dziś zapisz się na nasz newsletter emailowy lub włącz powiadomienia w przeglądarce, aby być na bieżąco z najnowszymi artykułami i audycjami.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:



Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.