Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: III Rzesza
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Gąbczasta Ziemia, ukryty ocean
Opublikowano: 2015-11-23 21:19:16
W czasach starożytnych podziemne rzeczywistości powiązane były z grackim Hadesem, nordyckim Svartalfheim, chrześcijańskim Piekłem oraz żydowskim Sheol. Piekielne wzgórze Dantego Alighieri w "Boskiej Komedii" stanowiło tunel do wewnętrznej Ziemi, która miała stanowić miejsce spoczynku dla wszystkich ludzi przed nadejściem ostatecznej władzy sprawiedliwości. Gdy Isaac Newton przedstawił nowe prawo grawitacji, brytyjski astrono... (czytaj więcej)

Podziemny Szczecin. Pozaziemskie tajemnice III Rzeszy
Opublikowano: 2006-06-17 20:20:00
Szanowny Panie Redaktorze! O Waszej działalności w dziedzinie badania wojennej historii Szczecina dowiedziałem się dzięki Internetowi. To, co piszecie jest bardzo ciekawe, bowiem leży także w polu zainteresowań ufologów. Jak widać z załącznika (ksero okładki książki - dop. jg), jestem także współautorem wydanego za naszą południową granicą bestsellera pt. "WUNDERLAND: Pozaziemskie technologie Trzeciej Rzeszy" (Usti nad Labem, 1998) na temat hitlerowskich tajnych broni V - a zwłaszcza dyskoplanu V-7, nad którym badania były prowadzone w latach 1936-45, m.in. także w podziemny... (czytaj więcej)

Kolejny eksperyment Philadelphia?
Opublikowano: 2005-07-22 16:54:00
W roku 1943 wojsko amerykańskie pracowało nad projektem o kryptonimie Montauk Project. Miały one na celu ukrycie okrętu wojennego przed radarem. Eksperyment przeprowadzili na statku USS Eldrige, znajdującym się w Filadelfii. Prace rozpoczęto 12 sierpnia. Wszystko ruszyło i statek zniknął z radaru, ale nie tylko z niego. Zniknął całkowicie nie wysyłając żadnych sygnałów radiowych. Pojawił się dopiero po 4 godzinach. Był w okropnym stanie. Na pierwszy rzut oka było widać, że konstrukcja jest ciężko uszkodzona. Większość marynarzy nie żyła, przeżyli tylko ci, co byli pod pokładem. Ale i u nich by... (czytaj więcej)

Relacje historyczne
Opublikowano: 2005-06-23 22:59:24
Nowa tajna broń radziecka Skoro jednak raz wreszcie udało nam się-skończyć z jednym mitem, „z marszu" zaatakujmy także i następny. Bo niewiele zaiste ludzi zdaje sobie sprawę z tego, ze fenomen Nieznanych Obiektów Latających jest powszechny nie tylko w przestrzeni, ale i... w czasie! Spróbujmy tylko zdjąć ze sterty historii naszej cywilizacji kartkę po kartce na tyle ostrożnie, by wśród tak „epokowych" zdarzeń, jak wytępienie dziesiątków narodów, znis... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium