System reklamy Test



Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Księga Rodzaju 43,5-6


Dodano: 2018-07-11 11:40:57 | Wyświetleń: 1203
Zakładka Dodaj do zakładek · Wyślij raport · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

"Ale jeśli nie puścisz, nie pojedziemy, bo mąż ów powiedział nam: Jeśli brat wasz nie będzie z wami, nie ujrzycie oblicza mego" Czyli jeśli Jakub nie puści najmłodszego syna swojego, to nie pojadą synowie Jakuba do Egiptu i nie przywiozą żywności dla Jakuba i rodziny Jakuba. Wtedy Jakub i rodzina Jakuba nie zachowają życia i umrą z braku żywności, zboża - nasienia, produktów rodzajów informacji, owoców, produktów z rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8) Bo mąż ów, Józef brat ich powiedział do braci swoich: Jeśli brat wasz nie będzie z wami, jak Józef brat ich nie jest z braćmi swoimi, którego z nienawiści sprzedali bracia jego. Nie ujrzycie oblicza mego, nie ujrzą oblicza Boga Wszechmogącego, bo z nienawiści sprzedali brata swojego, a Bóg Wszechmogący jest sprawiedliwy i miłuje sprawiedliwych, których myśli, słowa i uczynki są sprawiedliwe. I tylko sprawiedliwi ujrzą oblicze Boga Wszechmogącego, którzy miłują brata swojego, i których, myśli, słowa i uczynki są sprawiedliwe (Ps. 11,7; Iz. 1,17) Analogicznie do Boga Wszechmogącego, gdyby nie puścił na ziemię Jezusa zbawiciela, to każdy z nas za nasze myśli, słowa i uczynki poniósłby śmiertelne konsekwencje, ból, cierpienie, strach, przerażenie, które trwałyby wiecznie (Mar. 9,43-48) "Wtedy rzekł Izrael: Czemu wyrządziliście mi taką krzywdę, oznajmiając mężowi temu, że macie jeszcze brata ?" Czyli wtedy rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów Izraela - zwycięzca do synów swoich: Czemu wyrządziliście mi taką przykrość, bo z nienawiści sprzedali brata swojego i zataili przed ojcem swoim, że sprzedali brata swojego, oznajmiając mężowi temu, że macie jeszcze brata, oznajmiając mężowi temu, Józefowi, bratu swemu, że mają jeszcze najmłodszego brata. Za wyrządzoną taką przykrość Izraelowi - zwycięzcy, Bóg Wszechmogący dał syna swego umiłowanego Jezusa Zbawiciela (Mat. 17,5) który w zastępstwie każdego z nas poniósł śmierć, za nasze myśli, słowa i uczynki, za które ponieślibyśmy śmiertelne konsekwencje, ból, cierpienie, strach, przerażenie, które trwałyby wiecznie (Rdz 43,5-6)

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Księga Rodzaju 47,19-20 (czytany 1170 razy)
· Wypełnianie woli. (czytany 1608 razy)
· Księga Rodzaju 25,19-22 (czytany 1325 razy)
· Księga Rodzaju 18,4-6 (czytany 1316 razy)
· Uzależnienia (czytany 573 razy)
Nie przegap żadnych nowości! Już dziś zapisz się na nasz newsletter emailowy lub włącz powiadomienia w przeglądarce, aby być na bieżąco z najnowszymi artykułami i audycjami.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:



Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.