[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 37907 do audycji:
5 stycznia 2018
(wróć do audycji)
 • słuchacz (2018-01-07 18:37:06) | RAPORT
  Jako, że przewinął się temat radia na fali to pozwolę zapytać co się dzieje z Tomaszem? Już nie będzie w ogóle nadawał? Co z Hiperprzestrzenią? Rozumiem, że skończył definitywnie z nadawaniem?

  • YUBY (2018-01-07 22:50:51) | RAPORT
   Radio na fali to przeszłość. Wiem to bo mam bardzo dobry kontakt z Kapitanem. Będzie nowe radio i tyle. Z drugiej strony jakbyś się czuł tworząc i pokazując błędy systemowe i na każdym kroku będąc atakowanym?. Sam tego doświadczyłem i wiem o czym piszę. Najważniejsze jest to że ziarno prawdy zostało zasiane i dziś wiemy kto jest kto, z kim trzymać a z kim nie. Decyzję podejmie zawsze jednak słuchacz. Pozdrawiam
  • Max (2018-01-07 22:50:59) | RAPORT
   Na razie możesz zapomnieć ... Tomasz jest pochłonięty Keshyzmem.
  • sluchacz (2018-01-08 1:15:08) | RAPORT
   Yuby: Ziarno prawdy - dokładnie tyle tego zawsze jest w twoich rewelacjach. Męczące jest już to wieczne zwalanie wszystkiego na złe siły dookoła. Już tak się swoich wymysłach zatopiłeś, że nie widzisz nielogiczności własnych wypowiedzi - gdyby powodem zamknięcia radia na fali były jakieś tam "wściekłe ataki", to by Tomek nie otwierał kolejnego radia. Najprawdopodobniej uznał, że przerwa w nadawaniu spowodowana problemami technicznymi (brak komputera) jest dobrą okazją do "zmiany brandu", strony i stworzenia czegoś co nie będzie kojarzone w żadnym stopniu ze spuścizną innych założycieli i nadających. Nie wykluczone też, że nie ma jak przedłużyć domeny, bo stracił wraz z kompem hasła do niej. Dla ciebie i paru innych osób z tego środowiska wyjawienie przyziemnej prawdy to sytuacja nie do pomyślenia, zawsze jest dobra okazja żeby szczuć jednych na drugich, siać propagandę i robić z siebie ofiarę spisku. Taki Ivellios i ludzie z jego paczki jakoś potrafią tworzyć fajne rzeczy bez kłamania i robienia sztucznego szumu wokół siebie. Za to ludzie ich cenią. Claude pewnie podłapie od ciebie nowe rewelacje i w następnej Teorii będzie o tym, że "pewni ludzie" grozili Tomkowi i wymusili na nim zamknięcie radia. Zamykajcie się dalej w swojej urojonej twierdzy i róbcie z ludzi głupków, to daleko zajdziecie.
  • Antares (2018-01-15 21:27:50) | RAPORT
   @YUBY

   To jakiś syndrom oblężonej twierdzy, nie wiem tylko co Ivellios zawinił kapitanowi mapetowi Schettino, który z impetem wprowadził RNF na skały keshyzmu, po czym jak swój włoski pierwowzór prysnął po angielsku. Ze słów Ivelliosa wypowiedzianych przez telefon do Teorii Chaosu wynika że nawet nie został poinformowany że naczelnemu skręcaczowi cewek znudził się projekt radia, pomimo że too właśnie Ivellios był osobą która przez ponad dwa lata prowadziła archiwum RNF (skądinąd miałem rację, że kaktus mi prędzej na ręce wyrośnie niż ktoś w RNF przywróci WŁASNE archiwum, pomimo nawijania na uszy historii że "już za chwilę, już za momencik archiwum RNF zacznie sę kręcić"), a ponadto udostępniał łamy RP (ostatni wpis mapeta na stronie RNF to "no i zarobiony jestem" z początku grudnia 2015 i szlus, więcej nic) i serwer radiowy.

   Ivellios musi mieć iście złote serce, bo każdy inny dawno by to rżnął. i to po paru tygodniach a nie latach. A na koniec mapet po prostu idzie w cholerę, nie informując nie tylko słuchaczy, ale też osoby dzięki której tak długo egzystował medialnie. Ani be, ani me, ani kukuryku. Pięknie. Po prostu wzór do naśladowania. No chyba że Ivellios to też część spisku...

   Domena RNF wygasła w połowie listopada, zawartość została wykasowana i nie ma to nic wspólnego z żadnymi napadami. Wróci niedługo do puli, jak niedawno domena keshe.pl, kupiona za niecałe 100 złotych.

  • Ivellios (2018-01-15 22:20:34) | PW | RAPORT | E-mail
   [b]Antares[/b] sorry ale gadasz trochę tak jakbyś myślał, że poznałeś zawartość moich prywatnych skrzynek email, messengera, radiowego Skype, itd. Tomek poinformował mnie, że miał poważną awarię sprzętu komputerowego, przez co nie jest w stanie w ogóle nadawać. Uprzedzał, że może być duża przerwa w nadawaniu "Hiperprzestrzeni", zresztą zaraz po otrzymaniu tej informacji dodałem w ramówce dopisek że "audycja chwilowo zawieszona". Tomek rozważał nagrywanie Hiperprzestrzeni jako podcast, jednak jak dotąd nic z tego nie wyszło, dlaczego - nie wiem, być może się rozmyślił. Wymienialiśmy ostatnio kilka wiadomości na messengerze, przepraszał za taką ciszę w eterze, pisał że tęskni za nadawaniem i że zbiera środki na nowy sprzęt.

   Narazie usunąłem z ramówki zapowiedź "Hiperprzestrzeni". Przywrócę ją, gdy tylko Tomek wróci do nadawania.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium