Strażnicy z Gór Sowich

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Strażnicy z Gór Sowich

Post autor: Wszechstronny »

Heyah

Słyszeliście coś o Górach Sowich??
Kiedyś na tvn oglądałem "nie do wiary" i tam właśnie było o górach Sowich...podobno w nocy można spotkać duchy Strażników jeszcze z czasów średniowiecza, grupa ze stacji tvn która nocowała w namiotach w lesie gór Sowich miała dziwny przypadek, mianowicie w nocy wokół ich namiotu ktoś/lub coś krążyło, czuć było chłodny powiew (nie mylić z wiatrem), kiedyś ekipa tvn wyszła z namiotów z latarkami, to linki do namiotów były pourywane, poprzecinane czymś ostrym....od razu wykluczyli atak jakieś zwierzęcia a najbliższa wioska znajdowała się 30 km dalej... w takim razie co to mogło być??
Wiecie może coś więcej na temat gór Sowich??


Ps:może uda mi się skombinować ten odcinek "nie do wiary" :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

mi się coś o tych górach obilo o uszy. Jestem mieszkankom Dolnego Śląska i musze przyznać że sporo tu takich dziwnych miejsc, o których ludzie mówią że są nawiedzone :)
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

Dziwna srawa z tą ekipą tvn-u. Zawsze w takich przypadkach ustawiali kamery, żeby wszystko nagrać. Chyba, że szukają sensacji i sami siebie "zaatakowali". Skoro już coś takiego im się zdarzyło, mogliby wrócic i otozyć namiot przętem rejesrującym obraz i dźwięk.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Mnie ten temat jakoś przeraża, bo mi to brzmi jak strażnicy katakumb, jak mumie i te "rzeczy" (Dagu) :-P
Ale pewnie to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach - jaki interes mieli by ci strażnicy w pilnowaniu sekretów tych gór?
Lupus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2008-03-08, 19:59
Lokalizacja: Pułtusk

Post autor: Lupus »

to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach
Tak alkoholicy w prześcieradłach zawsze krążą wokoło gdy tylko zobaczą jakiś namiot hahaha
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Bo im się wydaje, że to różowe słonie, co jest niespotykane normalnie w lasach :-P
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

DragonFire pisze:Mnie ten temat jakoś przeraża, bo mi to brzmi jak strażnicy katakumb, jak mumie i te "rzeczy" (Dagu) :-P
Ale pewnie to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach - jaki interes mieli by ci strażnicy w pilnowaniu sekretów tych gór?
Jednym z sekretów tych gór są podziemia w których podobno żyło tajne zgromadzenie alchemików, potem te podziemia wykorzystywał do zbudowania ponoć podziemnego miasta i trzymał tam kosztowności
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: Strażnicy z Gór Sowich

Post autor: Majesttic »

Wszechstronny pisze:Heyah

Słyszeliście coś o Górach Sowich??
Kiedyś na tvn oglądałem "nie do wiary" i tam właśnie było o górach Sowich...podobno w nocy można spotkać duchy Strażników jeszcze z czasów średniowiecza, grupa ze stacji tvn która nocowała w namiotach w lesie gór Sowich miała dziwny przypadek, mianowicie w nocy wokół ich namiotu ktoś/lub coś krążyło, czuć było chłodny powiew (nie mylić z wiatrem), kiedyś ekipa tvn wyszła z namiotów z latarkami, to linki do namiotów były pourywane, poprzecinane czymś ostrym....od razu wykluczyli atak jakieś zwierzęcia a najbliższa wioska znajdowała się 30 km dalej... w takim razie co to mogło być??
Wiecie może coś więcej na temat gór Sowich??


Ps:może uda mi się skombinować ten odcinek "nie do wiary" :)

hmmm...to chyba jakiś jeden odcinek w którym się coś działo, bo jak ja oglądałęm NDW to było zazwyczaj..."już po przerwie zobaczycie państwo co dało się nam zarejestrować...przerwa-reklamu-po przerwie...nic nie zarejestrowały nasze kamery..." nie wiem albo miałem pecha, albo naprawde nic im nigdy nie wychodziło...
Przydałby się ten odcinek-jak znajdziecie to wrzucajcie linki...

Wróć do „Życie po śmierci”