Strażnicy z Gór Sowich

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Strażnicy z Gór Sowich

Post autor: Wszechstronny »

Heyah

Słyszeliście coś o Górach Sowich??
Kiedyś na tvn oglądałem "nie do wiary" i tam właśnie było o górach Sowich...podobno w nocy można spotkać duchy Strażników jeszcze z czasów średniowiecza, grupa ze stacji tvn która nocowała w namiotach w lesie gór Sowich miała dziwny przypadek, mianowicie w nocy wokół ich namiotu ktoś/lub coś krążyło, czuć było chłodny powiew (nie mylić z wiatrem), kiedyś ekipa tvn wyszła z namiotów z latarkami, to linki do namiotów były pourywane, poprzecinane czymś ostrym....od razu wykluczyli atak jakieś zwierzęcia a najbliższa wioska znajdowała się 30 km dalej... w takim razie co to mogło być??
Wiecie może coś więcej na temat gór Sowich??


Ps:może uda mi się skombinować ten odcinek "nie do wiary" :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

mi się coś o tych górach obilo o uszy. Jestem mieszkankom Dolnego Śląska i musze przyznać że sporo tu takich dziwnych miejsc, o których ludzie mówią że są nawiedzone :)
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

Dziwna srawa z tą ekipą tvn-u. Zawsze w takich przypadkach ustawiali kamery, żeby wszystko nagrać. Chyba, że szukają sensacji i sami siebie "zaatakowali". Skoro już coś takiego im się zdarzyło, mogliby wrócic i otozyć namiot przętem rejesrującym obraz i dźwięk.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Mnie ten temat jakoś przeraża, bo mi to brzmi jak strażnicy katakumb, jak mumie i te "rzeczy" (Dagu) :-P
Ale pewnie to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach - jaki interes mieli by ci strażnicy w pilnowaniu sekretów tych gór?
Lupus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2008-03-08, 19:59
Lokalizacja: Pułtusk

Post autor: Lupus »

to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach
Tak alkoholicy w prześcieradłach zawsze krążą wokoło gdy tylko zobaczą jakiś namiot hahaha
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Bo im się wydaje, że to różowe słonie, co jest niespotykane normalnie w lasach :-P
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

DragonFire pisze:Mnie ten temat jakoś przeraża, bo mi to brzmi jak strażnicy katakumb, jak mumie i te "rzeczy" (Dagu) :-P
Ale pewnie to nie żadne mumie, tylko alkocholicy biegający po nocach w prześcieradłach - jaki interes mieli by ci strażnicy w pilnowaniu sekretów tych gór?
Jednym z sekretów tych gór są podziemia w których podobno żyło tajne zgromadzenie alchemików, potem te podziemia wykorzystywał do zbudowania ponoć podziemnego miasta i trzymał tam kosztowności
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: Strażnicy z Gór Sowich

Post autor: Majesttic »

Wszechstronny pisze:Heyah

Słyszeliście coś o Górach Sowich??
Kiedyś na tvn oglądałem "nie do wiary" i tam właśnie było o górach Sowich...podobno w nocy można spotkać duchy Strażników jeszcze z czasów średniowiecza, grupa ze stacji tvn która nocowała w namiotach w lesie gór Sowich miała dziwny przypadek, mianowicie w nocy wokół ich namiotu ktoś/lub coś krążyło, czuć było chłodny powiew (nie mylić z wiatrem), kiedyś ekipa tvn wyszła z namiotów z latarkami, to linki do namiotów były pourywane, poprzecinane czymś ostrym....od razu wykluczyli atak jakieś zwierzęcia a najbliższa wioska znajdowała się 30 km dalej... w takim razie co to mogło być??
Wiecie może coś więcej na temat gór Sowich??


Ps:może uda mi się skombinować ten odcinek "nie do wiary" :)

hmmm...to chyba jakiś jeden odcinek w którym się coś działo, bo jak ja oglądałęm NDW to było zazwyczaj..."już po przerwie zobaczycie państwo co dało się nam zarejestrować...przerwa-reklamu-po przerwie...nic nie zarejestrowały nasze kamery..." nie wiem albo miałem pecha, albo naprawde nic im nigdy nie wychodziło...
Przydałby się ten odcinek-jak znajdziecie to wrzucajcie linki...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”