Moja historia

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Moja historia

Post autor: paranormal »

Gilbert już padło ile miała siostra lat
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

moze ujawnil się Twoj dar :) moze minie samo, moze juz zostanie na zawsze, nie potrafie odpowiedziec. calkiem mozliwe ze bedziesz musiala nauczyc się z tym zyc :]
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Moja historia

Post autor: Spock »

Przejdzie.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Moja historia

Post autor: Spock »

Zmarła ci babcia, to normalne, że do dziś to przeżywasz. Po prostu musi przebrzmieć.
Tylko nie wolno się bać i mysleć zbyt wiele, bo w ten sposób tylko zasilasz swoje "duchy".
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: Darnok »

Najlepiej przed snem myśl o rzeczach przyjemnych, czytaj jakąś lekka książkę, by nie myśleć o duchach itp. Wystarczy, że wspomnienie wróci a zaraz będziesz słyszeć stukania, głosy itp.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

popros babcie zeby Cie nie meczyla i odeszla, albo dokladnie dala znac o co jej chodzi
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja historia

Post autor: Arek »

Witam berbetko.
Chciałbym cię trochę uspokoić.
Wiesz przecież że to twoja babcia , osoba zaufana, więc myślę że ona cię nie skrzywdzi.
Spróbować możesz tę sytuację zaakceptować że jest tak jak jest i może nawet przyjąć to pozytywnie?. A to dlatego że , jeżeli patrzysz na tą sytuację jak na wroga to wiadomo że napawa cię lękiem, jest to jak najbardziej zrozumiałe.
Jeżeli nie umiesz się tego pozbyć można spróbować się z tym zaprzyjażnić, nie wierzę by twoja babcia Tobie krzywdę wyrządzić chciała
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja historia

Post autor: Arek »

Wierzę Ci że nie jest łatwo, że to przerażające i "nie do zaakceptowania".
Ale jeżeli nic innego nie pomaga pozbycia sią tego , nawet modlitwa, to sprawa wygląda troszeczkę beznadziejnie. a na pewno nie chcesz się umyślnie pozbawiać snu ze strachu że babcia znów coś będzie od Ciebie chcieć?, wiesz sama do czego takie coś prowadzi.
W takiej sytuacji (powiedzmy na dosyć beznadziejnej) przed zaśnięciem prosiłbym swego opiekuna, Anioła Stróża o spokojny sen ,oraz prosiłbym o pomoc wtedy gdy babcia się zjawi, o pomoc w rozmowie z babcią. Taką sugestię traktuję jako modlitwę , parę razy powtórzyć, ale z głębokim przekonaniem i wiarą, (odklepanie wierszyku bez myślenia o tym nie ma najmniejszego sensu). To może po 1-wszym razie nie zadziałać, ale wierz mi , twój DUCH, OPIEKUN zawsze ci pomoże. W końcu nie masz nic do stracenia niż parę minut przed zaśnięciem a zyskać możesz dużo...
Wiem że taka sugestia to to samo co modlitwa, ale wierz mi , regularne , z wiarą na czele!!! modły czynią cuda....
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja historia

Post autor: Arek »

życzę powodzenia i trzymam kciuki
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

Spock jest rozsadnym analitycznym umysłem i wszystko co da się racjonalnie wyjasnic, wyjasnia :]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

bardzo dobrze ze Spock tu jest, jakby nie bylo ludzi stapajacych twardo po ziemi to ludzie na forum przyjmowali by wszystko bezkrytycznie. w nocy mu zimno bylo - duchy, ksiazka zginela-duchy, krzak się rusza-duchy..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Moja historia

Post autor: Ivellios »

cleric pisze:w nocy mu zimno bylo - duchy, ksiazka zginela-duchy, krzak się rusza-duchy..
post się pisze - duchy :P
Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)

Wróć do „Życie po śmierci”