Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

co do wybrańca... jednak nim jestem... koleżanka zajmuje się "czarną magią", kontaktami z duchami i innymi takimi dziwnymi - jak dla mnie - rzeczami. zapytałem ją kiedyś, czy może mi powiedzieć ilu mam opiekunów/aniołów stróż.. no wiecie.. i wyszło jej, że trzech. jak pomyśle sobie, to nawet chyba dość skutecznie działających, bo ona ma dwóch i czasem jakiś demon czy inna istota energetyczna ją dopada... i już nie jest wtedy wesoło (straszne doły ma i stan przedsamobójczy)... a mnie się nic takiego, a przynajmniej teraz... nie dzieje. ale nie mówie, że jestem kimś najważniejszym, tylko że takim który nie jest szarym człowiekiem, a coś mam do zrobienia - ciekawe czy się taka okazja nadaży. co do duchów, to fajnie by było z nimi zamienić kilka słów, bo jak o nich pomyśle to ogarnia mnie taka miła energia... samotność znika na wiele godzin - to na prawde dziwne.
jak na razie to próbuje poprzez LD wywołać opiekuna, tylko zawsze jak już się zdarzy taki sen-kontrolowany-, to zostaje zbyt mało czasu by ktoś mógł przybyć, bo się budze od razu... znaczy po jakiś 4 sekundach od próby przywołania.
Maw, w jaki sposób się można otworzyć na coś czego się nie widzi? - wmawiać sobie, że chce się zobaczyć ducha? jak się z nimi skontaktować? może przez wahadełko?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

DragonFire pisze:Maw, w jaki sposób się można otworzyć na coś czego się nie widzi? - wmawiać sobie, że chce się zobaczyć ducha? jak się z nimi skontaktować? może przez wahadełko?
A w jaki sposób możesz zobaczyć coś czego nie widzisz? Oczyma wyobraźni? Jedni mówią na to właśnie "wyobraznia". Poprostu astral. A co do aniołów strużów. to może rzeczywiście masz ich trzech. Ale gwarantuje Ci, że takiego szczęścia jak ja, to nie masz. Podam ci przykładową sytuację, potwierdzi cleric. W biedronce coś kupiliśmy, wychodzimy, spada mi jakaś karteczka, podnosze, a obok niej leży kasa. Ide dwa metry dalej leży latareczka. Wychodze z biedrony z większą kasą niż miałem.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

no dobra, przyznam się że nie rozumiem.... ale Cleric na pewno potwierdzi, że to nie nowość... a jak nie ona to As :lol:

co do szczęścia... to za dużego mi nie potrzeba.. do tych wszystkich paranienormalnych rzeczy już od dawna podchodze z pewnym dystansem, więc nie oczekuje pewnego rodzaju "szczęścia" od losu w tym temacie, a nawet jego brak byłby pewnego rodzaju łaskawością dla mnie. dzisiaj miałem we śnie teleport, ld i opiekuna, albo innego pomocnego gościa z którym rozmawiałem, więc... wiesz... co za dużo to nie zdrowo. jak nie zobacze ducha, to pewnie coś innego dziwnego się wydarzy.

tylko, po co komu tylu aniołów? pewnie jak w nazwie, anioł stróż jest po to by pilnować bezpieczeństwa swojego podopiecznego... a dodatkowi to po co?
czyli reasumując... mam sobie wyobrazić ducha i z nim rozmawiać? wyobraźnie to nie to samo co rzeczywistość, więc jak wtedy odgraniczyć co było wydarzeniem, a co marzeniami?

(odbiegamy od tematu, ale stricte o duchach gadać się nie da)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

DragonFire pisze:ale stricte o duchach gadać się nie da
ale powinno się bo temat duchow dotyczy. wracajmy do tematu macierzystego :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Duchy są wszędzi wokół. Nie można mówić o niczym w planie duchowym nie zaznaczając ich obecności. Przechodząc do astrala zawsze powinno się mieć pewność, że są na tym planie inne byty. Dobre, złe. Do czego wyobraźnia? Do tego, żeby pomóc sobie samemu ubrać te byty w kształty dla nich odpowiednie. Jak odróżnić potem prawde od wyobraźni, to jest najcięższe. Ale po kilkju spotkaniach sam zauważasz co jest jedynie wyobraźnią, a co prawdą.
Awatar użytkownika
Valthos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-24, 17:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Valthos »

Witam, jestem tu nowy :)
Co do kontaktów z duchem:
Kiedyś kiedy miałem 6 (tak mi się zdaje) lat to w nocy obudziły mnie dziwne dźwięki. Z kuchni dobiegało coś jak jakieś zwierzę, a z klatki schodowej (mieszkam w bloku, w zupełnie nowym domu - tzn. nikt przed nami tu nie mieszkał) dobiegał taki jakby pisk, ale to był jednak głos, nie weim jak to wyjaśnić. Wszyscy spali oprócz mnie. Zamknąłem oczy, ale te dźwięki stały się jakby głośniejsze, i wtedy z zamkniętymi oczami powtarzałem szeptem "odejdźcie nie ma was" i to tak jakby się nasiliło a jak zaczołem mówić to trochę głosniej to nagle tak zniknęło.
Jak myslicie, co to było?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No i jeszcze inne wyjaśnienie. Małe dzieci z zasady mają lepszą precepcję. A jeśli chodzi o kontakty z zaświatami, to jest to podobno najlepszy wiek. Więc albo autosugestia, albo coś rzeczywiście.
Awatar użytkownika
Valthos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-24, 17:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Valthos »

BloodLust pisze:wyobraznia? autosugestia? sen?
zauwazcie, ze czesto takie rzeczy zdarzaja się w lozku, czyli, ze jest mozliwosc polowicznego kontaktu ze swiadomoscia i mara senna.. pozniej wydaje ci się,ze bylo to gdy nie spales, ale w rzeczywistosci byl to "domysl" mozgu..
Na 100% nie spałem bo budziłem mamę i ona to pamięta. A ja nigdy nie lunatykuję więc to było na prawdę.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No wyjaśnień jest kilka włącznie z tym, zemogło się rzeczywiście coś przydażyć! Ale to trzebaby sprawdzić. Może poprostu byłeś jednym z tych dzieci wrażliwych na kontakt.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja kiedyś reagowałem częsciej, teraz już żadziej, może dlatego że teraz nie mam nawet chwili wytchnienia. Nauka non top.
Awatar użytkownika
Valthos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-24, 17:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Valthos »

Mawerick pisze:No wyjaśnień jest kilka włącznie z tym, zemogło się rzeczywiście coś przydażyć! Ale to trzebaby sprawdzić. Może poprostu byłeś jednym z tych dzieci wrażliwych na kontakt.
Możliwe, bo miałem kilka takich kontaktów... nawet teraz ale żadziej mam ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

To chyba potwierdzałoby moją teorię :D Dzieci poprostu widzą dużo więcej niż dorośli.
Awatar użytkownika
Valthos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-24, 17:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Valthos »

A ja ostatnio doświadczyłem kilku zdarzeń które mnie trochę zaniepokoiły...

1: jak się myłem przez okienko w drzwiach łazienki zauwałyłem jakąś czarną postać idącą do kuchni... tyle że oprócz mnie i kota w domu nikogo nie było...
2: W nocy czuje jakby mnie ktoś budził i często budzę się o 5:45...
3: Szukałem czegoś w szafie i nagle poczułem jak ktoś (coś) ciągnie mnie od dołu za koszulkę i po chwili puszcza...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Valthos, to najczesciej zdarza się wtedy kiedy jestes sam? :) btw, czujesz ta obecnosc czegos? niektórzy proponuja zeby z tym czyms pogadac :]
Awatar użytkownika
Valthos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-24, 17:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Valthos »

Nom, np. jak mam się w nocy położyć spać to czasem czuje jakby ktoś był razem ze mną w pokoju. A w ogóle to może nizwiązane ale moze jednak: ostatni śni mi się jakieś pomieszczenie z jakimś psem, i już kilka razy śniła mi się jakaś mała dziewczynka. Była smutna.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

a odczucia w stosunku do tego 'ducha'? w stylu czy czujesz ze jest zly czy nie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”