Atak na Koreę Poludniową

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Atak na Koreę Poludniową

Post autor: Darnok »

Mogę wiedzieć kim będzie ten Koreńczyk, że będzie miał ,,informacje z pierwszej ręki"? :)
Nie wiesz? świstakiem...
Co do ich nowoczesności- ich wojsko opiera się na technologii z ZSRR- w kosmos tym polecieli, ale ile psów po drodze tam zostawili to ich słodka tajemnica.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Atak na Koreę Poludniową

Post autor: Spooky Fox »

Claude mOnet pisze:Chciałbym konstruktywnie zaistnieć w tym temacie
To już nie jest możliwe. I chyba każdy się ze mną zgodzi.
Claude mOnet pisze:bo na tym Forum mnóstwo jest specjalistów od wiedzy wszelakiej, czyli nijakiej
Na tym forum jest mnóstwo LUDZI od wiedzy wszelakiej. A jeśli dla Ciebie wiedza wszelaka = wiedza nijaka, to tym bardziej nic konstruktywnego nie wniesiesz. I to nie tylko w tym temacie.
Claude mOnet pisze:dlatego jeśli macie jakieś pytania w sprawie Korei tak Południowej, jak i Północnej oraz USA i Chin w tle, to mogę spytać się w waszym imieniu Koreańczyka, który ma informacje z pierwszej ręki
Ja również. Mam informację z pierwszej ręki od Koreańczyka mieszkającego w Polsce, mającego matkę w Korei Płn i ojca w Południowej. Poza tym, jego babcia mieszka w Nowym Jorku, stryjek w Chinach, a dziadek w Rosji. No i ma jeszcze syna studiującego stosunki międzynarodowe i jest obecnie na wymianie studentów w Japonii, oraz córkę pracującą w Pentagonie. Jak to nie są informacje z pierwszej ręki, to ja jestem różowy królik. -_-'

Claude mOnet pisze:Acha, w Korei Południowej jest ten sam język co w Północnej - Koreańczycy rozumieją się w 100%!
Tak samo jak porozumiewają się dwaj Polacy - jeden mówi po polsku, a drugi po kaszubsku. Owszem, dogadają się, ale zaczerpnięte informacje będą raczej przypominały ostatnie stadium zabawy w głuchy telefon.
Beowulf pisze:Mogę wiedzieć kim będzie ten Koreńczyk, że będzie miał ,,informacje z pierwszej ręki"?
No to ten co ma rodzinę rozsianą na całej wschodniej kuli ziemskiej. Od Indii po Japonię. Świstak, znaczy się?



Ogólnie rzecz biorąc cieszy mnie fakt, że prezydent Korei Płd zagrał na nosie Północnej z tymi ćwiczeniami wojskowymi tuż przy granicy, które miały ostatnio miejsce. Niech tak jeszcze troszkę porobią, to Północ może się wkurzyć nie na żarty.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Atak na Koreę Poludniową

Post autor: szwagier0s »

Coraz to nowsze informacje dochodzą z okolic Korei. Widać, że obie Koree nie zbagatelizowały tej sytuacji. Prawie codziennie gdzieś w telewizji słychać o nowych informacjach odnośnie Korei... Jak teraz oceniacie szansę na wybuch konfliktu zbrojnego?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Atak na Koreę Poludniową

Post autor: Karoolczak »

Dobra to ja to widze tak. Rosja nie wlaczy się do konfliktu poniewaz boi się NATO ;)
Jezeli wedlug was Chiny wypowiedza wojne USA to Chiny sa na przegranej pozycji, mimo to ze maja o wiele wieksza armie USA jest uzbrojone po zeby. Jezeli mamy mowic o broni jadrowej to malo prawdopodobne ze Korea Północna ma więcej niz 2 głowice, a np USA posiada ich az 1500. Dobra podsumowanie... Jezeli Korea Polnocna zaatakuje ponownie to beda od razu na przegranej pozycji...
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Atak na Koreę Poludniową

Post autor: Beowulf »

Możliwe, że to wszystko ma jeszcze głębsze dno, może wszystkie państwa należące do G-20 mają w tym jakiś interes... Oczywiście chodzi mi tu o konflikt Korei Północnej i Południowej... .

Claude Monet, ciekawe skąd masz te zaskakujące informację. Jesteś bardzo jak by to powiedzieć ,,wszechstronny" i przemądrzały. Jesteś (oczywiście za takiego się uważasz i chcesz by tak uważali inni): matematykiem, fizykiem, filozofem i szpiegiem pracującym dla rosyjskiego wywiadu, amerykańskiego CIA I brytyjskiego wywiadu. Poza tym masz informacje z Korei, a jak mniemam za niedługo będziesz miał takowe z jeszcze innych państw. Trochę to dziwne.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”