Sny o Janie Pawle Wielkim i co po nich następuje

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Wydaje mi się, że na siłę szukasz wrogów, choć tak naprawdę trudno ci znaleźć jakieś zarzuty. Wojtyła stopniowo dostaje się pod ogień krytyki, a Ratzingera też jakoś nikt nie szarpał.
Polska nie jest już krajem dewotów, jakim była na początku lat 90-tych. Spóźniłeś się na front grubo ponad 10 lat.
Nyarlathotep
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2008-02-21, 19:11
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: Nyarlathotep »

Polska nie jest już krajem dewotów, jakim była na początku lat 90-tych. Spóźniłeś się na front grubo ponad 10 lat.
Pamietasz wojne o koncert norweskiego zespolu Gorgoroth? Gdzie demokracja?
Na zachodzie jest takie twierdzenie chcesz darmowej reklamy jedz do polski.
Pamietasz koncert Marlina Mansona w Warszawie? Takiej reklamy to mu nikt nie zrobil.
A co zrobila LPR gdy przyplynol statek z Holandii Women On Waves).
Gdzie demokracja??? Nigdzie.
Jak juz mowilem nie szukam wrogow i ich nie mam jpII nie jest moim wrogiem jest mi poprostu obojetna postacie w sensie religijnym. Pozatym zgodze się ze zrobil duzo dla ludzi ktorzy w niego wierzyli.
Ale widze rownierz bledne zachowania ludzkie zwiazane z jego osoba.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

To, co obserwujemy dzisiaj, nawet nie ma porównania z epoką rządów Wałęsy. Problemy z cenzurą mieli Paweł Kukiz, Muniek Staszczyk, Kazik - czyli muzycy dość "grzeczni" w porównaniu z Mansonem. Dziennikarz, który dopuścił się krytyki JP2, ryzykował proces o obrazę uczuć religijnych. Każdy ważniejszy news był komentowany przez księdza. Radio Maryja już nigdy później nie było tak agresywne.

Wróć do „Świat snów”