Prosze o pomoc !!

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
kamyksc
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-07-17, 01:22

Prosze o pomoc !!

Post autor: kamyksc »

witam .Niezabardzo wierze w to co czytam na tym forum ale zanim sama tego nie doświadczyłam pewnie nigdy bym tu nie weszla.Czytałam o tym paraliżu sennym ale u mnie to wygląda inaczej.Nie mam źadnych duszności , nikt się na mnie nie patrzy .Za pierwszym razem siedzialam na fotelu który zaczął się caly cząść , nie spalam ! Wczoraj jednak gdy już spalam obudzilo mnie trzęsące się łóżko.To bylo w odstępie tygodniowym.Prosze mi powiwdzieć jeśli ktoś wie co się dzieje bo jestem przerażona!!:( Czy ktoś mnie nawiedza czy to ten paraliź? prosze o pomoc .
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: Prosze o pomoc !!

Post autor: Artur28 »

To mogą być jakieś zaburzenia niekoniecznie nadprzyrodzone... Jeżeli będzie się to powtarzało radzę skonsultować się z lekarzem, niekoniecznie z psychiatrą. Jestem ciekaw czy ktoś doświadczony odpowie... A i gdzie mieszkasz, może to małe trzęsienia ziemi?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prosze o pomoc !!

Post autor: Dagmara »

Opis mieszkania faktycznie byłby przydatny i trzeba pamiętać, że u jednych osób paraliż może przebiegać tak i tak, a u innych całkowicie inaczej.
Także nie u wszystkich mogą wystąpić duszności, czy też halucynacje.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prosze o pomoc !!

Post autor: Słowianka »

Moment, najpierw powinniśmy wytłumaczyć znaczenie słów "cząść" i "niezabardzo". Uważam to za kluczowe, do zrozumienia całości wypowiedzi.

Uwaga, są już programy wstawiające przecinki w tekst! Wystarczy coś napisać i ctrl c, ctrl v...

PS. Te czerwone kreseczki, pod większością słów w twojej wypowiedzi, to nie ozdoba. To znak, że coś z tym słowem jest nie tak, i warto spróbować napisać je inaczej....

Nie czepiam się, ale prosząc kogoś o pomoc, warto się troszkę postarać i okazać mu odrobinę szacunku. Tak z czystej grzeczności.
Pisząc w ten sposób na naszym forum, zachowujesz się tak, jak byś weszła komuś na dywan w zabłoconych buciorach.

Ja sama nie piszę zbyt dobrze, ale jak widać staram się, by wszystkim było milej.

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”