Magia Wody

Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Magia Wody

Post autor: Max »

Hej
W tym temacie chodzi mi o kontrole nad wodą, widzicie bardzo się nią interesuje i kocham ten żywioł, uwielbiam gdy woda mnie dotyka, no i ona tak jakby mi towarzyszy. Gdy jadę np: na wakacje, w miejscu mojego przebywania pada deszcz, a w domu jest piękna pogoda, a jak wracam to na odwrót, tak jest zawsze bez wyjątku. Na początku wakacji były takie dwa piękne tygodnie (bo ja byłem w Egipcie, animatorzy mówili mi że to bardzo zimne tygodnie jak na egipt, ale i tak było ciepło) oczywiście na te zmiany trzeba trochę poczekać i nie trwają z byt długo (około 2 dni) . A no i mam 15 lat (może się przyda)

Ostatnio oglądałem na Nickelodeon'ie kreskówkę o nazwie awatar no i bardzo mnie coś zainteresowała dam wam link obejrzyjcie sam początek i walkę (jest na 17 minucie kreskówki)

http://www.kreskowki.tv/kreskowka/pokaz ... magii_wody

Czy takie wygibasy z wodą są możliwe?

Dodam jeszcze że dwa dni temu zacząłem próbować. Nalałem do miseczki wody i wsadziłem tam korek, trochę pomedytowałem, a następnie starałem się sprawić wodę w ruch aby korek pływał , drugiego dnia, za każdym razem korek podpływał (bardzo powoli) do mojej ręki (która oczywiście nie była w misce a na zewnątrz)

Co o tym sądzicie? co muszę robić żeby być magiem wody (opanować hydro i kriokineza) ;)
tak

Re: Magia Wody

Post autor: tak »

Ten ruch który podobno uzyskujesz - w jak dużym stopniu może być spowodowany oddziaływaniami magneto-elektro-energetycznymi, oraz ruchem powietrza? Bo wywołujesz to ruszając ręką, czy nawet napinając mięśnie dłoni..

Korkiem na wodzie kieruje już bardzo delikatniutki podmuch - nawet taki który wytwarza drżąca dłoń..

Skąd wiesz, że nie oszukujesz sam siebie?
Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Re: Magia Wody

Post autor: Max »

właśnie nie wiem, to mogą być zbiegi okoliczności (nie mam też zbyt dużego szczęścia). Ale czy to o czym mówiłem wcześniej jest w ogóle możliwe??
tak

Re: Magia Wody

Post autor: tak »

A pomyśl przez chwilę sam. ..bo nie jestem pewien, czy na pewno zauważyłeś że mówisz o BAJCE na kreskówki.tv.. i czy ty teraz na pewno pytasz: czy to co robią animowane postacie w tej kreskówce - da się zrobić w rzeczywistości, tak?

Ręce mi opadają.. Zastanów się sam..

W ten sposób w jaki robią to w tej bajce - nie. Zdecydowanie nie. Widziałeś kiedyś żeby woda przyjmowała kształt inny niż kształt naczynia które wypełnia, albo żeby zamieniała się w lód lub topniała niezależnie od temperatury? Polecam skończyć szkołę i zainteresować się na studiach fizyką - zapoznać się z podstawami mechaniki płynów, aerodynamiki i hydroakustyki - a wtedy zrozumiesz dokładniej dlaczego tak, a nie inaczej.

Za to w sposób zdecydowanie inny, dużo mniej widowiskowy i dużo bardziej subtelny - tak. Można manipulować żywiołami. Ale nie wygląda to jak w tej bajce i ani dwa dni, ani dwa miesiące, ani nawet dwa lata treningu nie wystarczą Ci, aby osiągnąć widowiskowy efekt..
Magia lubi naturalne formy i delikatny wpływ więc raczej wywoła lekki podmuch, który uruchomi lawinę, niż zacznie ciskać kamieniami znikąd..
Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Re: Magia Wody

Post autor: Max »

jest coś takiego jak hydrokineza i kriokineza myślałem że one tak właśnie wyglądają, jak one wyglądają??

Wróć do „Magia naturalna”