Pomysł na horror...

Gość

Pomysł na horror...

Post autor: Gość »

Macie jakiś pomysł na horror. Jaki chcielibyście oglądnąć film grozy. Napiszcie pamiętając:
+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
+może być krwawy lub klimatyczny
+nie opowiadajcie całego rysu fabularnego; opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Blackdragon pisze:+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
obrady z sejmu może? ;P
Blackdragon pisze:+może być krwawy lub klimatyczny
bardzo kwrawy :evil:
Blackdragon pisze:opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
potwora? heh, może być alien (piąta część) albo trzecia część predatora ;)

a tak serio, to akcja w kłominie, które okazuje się nie całkiem opuszczone przez armię radziecką, w pozostałościach podziemnej bazy wojskowej uwalnia się jakiś wegetująco-hibenujący się od kilkudzeisięciu lat mutant genetyczny i biega za grupą nastolatków, którzy do kłomina pojechali ściągnięci sławą jedynego w pl miasta widma, żeby robić zdjęcia :P tak na poczekaniu wymyślone

btw. film chcesz nakręcić? ;)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze:zabawniej by było jakby był psychiatrą
jeszcze zabawniej by było, jakby był przełożonym w oddalonym od cywilizacji zakładzie zamkniętym i amatorsko parał się hirurgią :D
Gość

Post autor: Gość »

Leśna pisze:btw. film chcesz nakręcić?
Daj mi kilka mln dolarów to dostaniesz film. A tak seryjnie jestem ciekaw waszej kreatywności.
Cogito pisze:po co potwora? Ja bym wolała seryjnego morderce i żeby był tam jakiś realistyczny profil psychologiczni.
Według mnie każdy morderca to potwór.

[ Dodano: 24-11-2006, 19:52 ]
Leśna pisze:amatorsko parał się hirurgią
Czyżby łódzkie pogotowie? :)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie potrzeba kilka mln na amatorski filmik :D tylko kamere
Gość

Post autor: Gość »

można też użyć gry The Movies, której nie chce mnie się jej instalować...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
miejsce: dom jakiegoś kolesia co to impreze wyprawia, dzień wcześniej np bawi się w wywoływanie duchów czy też innych demonów :P
+może być krwawy lub klimatyczny
klimatyczny..

np: za oknem leje deszcz, jest ciemna noc, masa błocka na ulicy (tak jak zawsze..), ten koleś co się bawił w wywoływanie ducha (albo demona), idzie do jakiegoś pokoju gdzie nie ma żadnego innego imprezowicza i zostaje opentany, zabijając potem reszte w jakiś tam pogięty sposób, a ci nie opentani są np uwięzieni w tym domu gdzie to się rozgrywa czy jakoś tak :P
+nie opowiadajcie całego rysu fabularnego; opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
za późno :P
Gość

Post autor: Gość »

Pomysły fajne. Macie coś jeszcze? Tak seryjnie wam powiem jak dotychczas widze że tu sami scenarzyści siedzą. Jak narazie filmy fajne wymyśliliście. Chce więcej... :grin:
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Blackdragon pisze:Pomysły fajne. Macie coś jeszcze? Tak seryjnie wam powiem jak dotychczas widze że tu sami scenarzyści siedzą. Jak narazie filmy fajne wymyśliliście. Chce więcej... :grin:
wiesz, ja mam zamiar iść do szkoły filmowej :P

(dzisiaj moij rodzice kupili kamere cyfrową :D yupi!)
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Popieram, na dobry film, szczególnie horror nie trzeba milionów dolarów... popatrzcie chociaż na klasyki... wątpię czy ich budżet wynosił nawet 0,5 miliona... a są klasykami i fakt, dzisiaj mogą wyglądać śmiesznie, szczególnie slashery z potworami, ale moim zdaniem horror powinien budować napięcie a nie serwować pracę makijązystów i chemików od sztucznej krwi, choć to oczywiście umila zabawę (mowa o krwi). Nie raz też bywa, że filmy z milionowym budżetem to gnioty...
Gość

Post autor: Gość »

Assassinio pisze:wiesz, ja mam zamiar iść do szkoły filmowej

(dzisiaj moij rodzice kupili kamere cyfrową yupi!)
Ja zostane raczej policjantem takim jak Mirko CroCop Filipovic :)
Szczęściarz z ciebie, mi nie pozwolili nawet zarobić na prosty odtwarzacz MP3 :(
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

_Nameless_, - bo to jaki jest film zalerzy głównie od pomysłu, nawet jak się wyda na taki miliardy a pomysłu ciekawego nie będzie to film będzie gniotem..
Gość

Post autor: Gość »

Forma i treść są równie ważne. Troche głupio wyglądał by Blair Witch Project z najdroższą aktorką Hollywoodu.Głupio też wyglądał by taki Freddy vs Jason za jaki niecały 1 milion zielonych.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ale wszystkie filmy z Freddym potrzebowały dużo kasy bo tam dzieją się rzeczy których ot tak sobie nie można nakręcić tylko trzeba troche wydać..

ale ja osobiście lubie serie Koszmaru z ulicy Wiązów :P
Gość

Post autor: Gość »

Mam prożbe. Nie wiesz kto bedzie przeciwnikiem Jasona i Freddyego w 2 części. Słyszałem 3 pretendentów.Są to ASH(Martwe zło), Mike Myers(Hallowyn), Chycky(Laleczka Chucky). Poza tym kibicowałem Voorhesowi. :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

co? to będzie coś takiego? małe przegięcie.. i tak Freddy najlepszy :P Koszmar z ulicy Wiązów rulezz ;)
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Myers też jest fajny. A zwłaszcza jego nóż kuchenny :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Blackdragon pisze:klimatyczny
zdecydowanie :)
mogłoby chodzić o męski zakon pełen zakonników objętych ślubami milczenia (surowe reguły: spotykaja się jedynie podczas posiłków i mszy, a całe dnie przewaznie spedzaja samotnie), wśród których przebrana w męski habit krąży demoniczna kobieta posiadająca paranormalne zdolności. Zakonnicy i okoliczni mieszkancy giną w sposób niewytłumaczalny, niektórzy zaczynają coś podjerzewać, lecz nikomu o tym nie powiedzą :P tak blisko Boga a jednocześnie tak od Niego daleko..
ewentualnie moze być demon płci meskiej, ale demon kobieta w meskim zakonie brzmi tak jakos efektowniej :P

oczywiscie chodzi o klasztor jak w Szkocji: stare ponure i szare mury z kamienia zimno i straszno :P
Gość

Post autor: Gość »

Bardzo ciekawe... Zauważyłem że wasze filmy są budowane nastrojowo i to jest w horrorach najlepsze. Lubie oglądać te krwawe, ale najwiękcej radości sprawiają mi te klimatyczne zmuszające czasem to myślenia. Mam takie małe pytanie. Czemu żaden i żadna z was nie określa bliżej postaci potwora; jakaś ulubiona broń, może przebranie(góralski ubranie :grin: ), ulubiona godzina ataku?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”