Wampiry

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
ian
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-22, 14:04
Lokalizacja: Wawa

Post autor: ian »

Calkiem niezly art:)
leszek

Post autor: leszek »

Ja osobiście w wampiry nie wierzę i wątpię że istniały...Myślę,że ludzie za wampiry uważali od zawsze człowieka chorego na likantropię a jak miał zbyt gęste owlosienie to to juz na pewno nie był normalny dla tych ludzi...
leszek

Post autor: leszek »

znaczy się jaki?
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Ja tez tak uwazam ale przyznajcie wampir lepiej wygladal by w skorze niz w dresie. Taki wampir w dresie to jakis dziwny :D :D........
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A może to własnie taka odwrotna psychologia "jak będę nosił dres to ludzie nie pomyślą że jestem wampirem, więc teraz będę nosił dres" :P
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Heh faktycznie ale jak wampiry przeszly by na dresow to my mielibysmy maly problem.......:D
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Jak zaczepia cie takie drechy to watpie bys dal im rade :D......
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

racjonalizując- wapmiry nie wyjdą na powieżchnię ponieważ wtedy straciły by pożywienie jakie czerpią z ludzi, a człowiek gdyby zauóważył że wampiry istnieją próbowałby się obronić-tak więc wampiry nie wydostaną się z ciemności ponieważ nie miałyby już życia.


tyle ja na temat wampirów- (nie wykluczajmy też porfirii)
Ostatnio zmieniony 2006-07-02, 15:37 przez Majesttic, łącznie zmieniany 2 razy.
Lukas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2006-04-30, 18:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Lukas »

Ciekawe, ale bardziej fascynująca jest księga NOD, ale uważam że są to rzeczy zmyślone i nie wierze w wampry!
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

Lukas pisze:Ciekawe, ale bardziej fascynująca jest księga NOD, ale uważam że są to rzeczy zmyślone i nie wierze w wampry!
a mi się wydaje że to książka do GRY :>
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Istotnie to książka do gry. A co do wampirów i szeroko pojętego wampirostwa, to moim zdaniem wiara w nie jest uzasadniona. Oczywiscie nie mowię tutaj o takich przykładach jak wampiry wypijające hektolitry krwi, ale np. o wampirach energetycznych, lub emocjonalnych. Pojęcia wampir mozemy się doszukac nawet w książkach z zakresu psychologii, a skoro naukowcy je uznali, to i my powinnismy!
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Wampiry

Post autor: NM_ONE »

Wampiry od zawsze intrygowały ludzi nieważne czy istnieją czy nie!Zawsze znajdą się tacy którzy nie będą wierzyć i tacy którzy będą wierzyli w ich istnienie.Przecież La Chupacabra to podobno też wampirek tylko wysysający krew zwierzęcą,czyżby przesądy?Nie jeden okaz znaleźli w meksyku,oczywiście do dzisiaj nie odnaleziono tego gatunku podobnie jest z wampirami a legendy krążą od dawien dawna.
Osobiście nawet wierzę w istnienie wampirów,może kiedyś istniały i teraz tez istnieją pod postacią Sangów (ludzie pijący krew)...lub istnieją w odosobnieniu w grupkach,pijąc własną krew i poznając smutny smak samotności i niezrozumienia od nowa...
marta11654
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-12-17, 20:47

Re: Wampiry

Post autor: marta11654 »

Ja wierze w wampiry. I energiczne i te ktore wysysaja krew. Zastanawie mie jednak jak tak dobrze się maskują, że ludzie ich nie mogą odnaleźć. I czy naprawdę ,, sprzątaja " te osoby które wiedzą o nich za dużo. Od niedawna pogłębiam o nich moja wiedzę i dla mnie wszystko jest troche o nich zagmatwane ... No ale juz mowilam swietnie się maskuja
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Wampiry

Post autor: cleric »

wierzysz w takie wampiry jak na filmach jednym slowem, z zabkami:] matko, skad wam się takie pomysly biora :P btw : wampiry energetyczne nie energiczne.

Wróć do „Wampiryzm”