Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów

Jak oceniasz pracę moderatorów i administratorów Paranormalium?

Dobrze
7
21%
Źle
7
21%
Nie mam zdania
3
9%
Średnio
7
21%
Przeciętnie
3
9%
Dostatecznie
0
Brak głosów
Bardzo dobrze
6
18%
 
Liczba głosów: 33
Irak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-27, 19:34
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Irak »

Mam tu konto od wczoraj, może przedwczoraj ale śledze te forum już od jakiegoś czasu :P - trochę się gubię w tematach ale moim zdaniem wsystko jest prowadzone nieźle . Oczywiście mogłoby być lepiej ale jest dobrze i nie narzekam ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Trzymam się zdania Spocka
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

A mi się już tutaj wszystko podoba... no może nie do końca ale przecież nigdy nie będzie idealnie. Nie wiem czemu ale zrobiła się tu milsza atmosfera. :P
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Post autor: Monomagnum »

:bumbum: OK wy tutaj gadu gadu o postach no i ogólnie o forum, ale ja chciałbym poruszyć inny choć ważny temat.(tylko nie krzyczcie że nie na temat) Martwi mnie sytuacja komentarzy, i ich nie umieszczania. Tak wiem że jeden Admin iluś tam komentów na dzień (które przysyłamy) nie jest w stanie umieścić, ale chyba spora część artykułów nie jest sprawdzana, a ściślej te najnowsze :zly:
Tak czy siak proszę o zawarcie głosu w tej sprawie , ne ukrywam że licze na głos admina(ów).
POZDRAWIAM!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Post autor: Ivellios »

Monomagnum pisze:chyba spora część artykułów nie jest sprawdzana, a ściślej te najnowsze :zly:
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Post autor: Monomagnum »

No bo wiesz, nie jeden mój komentarz nie został opublikowany, a kiedy w jednym zapytałem Ciebie o coś(już nawet nie pamiętam o co) to komentarz został opublikowany lecz bez odpowiedzi . Wciągnołem w "to" sąsiada i on na to samo się skarżył. Ale oczywiście nie chce mówić że jest to popełniane jakoś często, lecz niestety istnieje taki problem... A z tymi najnowszymi komentami chodziło mi o to iż one są najczęściej sprawdzane.
POZDRAWIAM!

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”