Moja Pywatna Strona:P

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Moja Pywatna Strona:P

Post autor: Fenikt »

Postanowiłem zgromadzić w jednym miejscu informacje o sobie, podzielić się z innymi niektorymi uwagami i pogladami jak i pasjami i tworczoscia. W tym celu stworzylem te strone. Poki co jest tylko wyglad i szata graficzna, wartosc merytoryczna jest rowna zeru :P Ale z kazdym dniem a nawet godzina powinny pojawiac się nowe materialy. Strona wymaga zainstalowanej javy (jak nie wiesz co to jest to olej:P). Tymczasowy adresik jest taki:

http://fenikt.atspace.com/

No i przy okazji mozecie podziwiac moja najnowsza grafike ;) W sumie wydaje mi się ze jest najlepsza z tychktore zrobilem:P:P:P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hmm wszystkim dziala, a sproboj teraz jeszcze raz? No pewnie ze spie :D A co? :D zwykle klade się spac okolo 2 a wstaje kolo 10. To chyba zalicza się do spania nie?:D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Sam nie wiem :P Dodaj jeszcze dziewczynę i imprezy :D czcionki w przyciskach zmienic się nie da, no chyba ze bym robil mousoverem a nie hoverem, ale to zabiera wiecej miejsca i wydluza czas ladowania :P ale zastanowie się

poki co strona zmienila adres na
www.futhark.spojrzenie.com/fenikt

:P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Wiesz sypiasz po 8h. na dobe ( tyle ile potrzebuje przeciętny organizm człowieka w wieku od ok. 14 - 38 lat. Liczby przybliżone nie dokładne. ) do tego moderowanie forum to w najlepszym pszypadku ok. 1h. dziennie ( czytanie, pisanie, poprawianie, dodawanie czegoś mowego. ) le parkour ( choć ja szybciej spodkałem się z określeniem freestyle running i jakoś bardziej mi podpasowało ) to przynajmniej 2h. 5 razy w tygodniu, własne www też zajmuje ok 1h dziennie ( biorąc pod uwagę prawdziwe zaangażowanie ) zespół to kolejne 2h. przynajmniej 4 razy w tygodniu, grafiki to zależy od natchnienia więc wypisywać nie będe ( ale jakość mówi że wiele godzin ) do tego jeszcze dziewczyna i impry. Czasu wolnego masz na prawde niewiele. Nie wiem czy to wystarcza na zaspokajanie potrzeb fiziologicznych. Ale gratuluje uporu. :D :D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Bron boze zadnych dzieci :D:D

Longer to nie jest tak :D:D Ja robie wszystko naraz:
jednoczesnie robie www i przegladam forum, nie mam wyznaczonych godzin ani terminow, parkour nie uprawiam tak czesto, zalezy od okresu, zespol ma proby raz w tygodniu, teraz nie ma w ogole bo wyjezdzalem ciagle, moje www to ktore widzicie zrobilem w 2h :D lacznie z grafika :P A grafike robie jak potrzebuje. Moje zycie jest dosyc chaotyczne ale mi to jak najbardziej pasuje:P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

longerman pisze:do tego jeszcze dziewczyna i impry
wiesz, to moge ci troche zdjąć z głowy (mam nadzieje, że DOSŁOWNIE nie trafiłem ;p). patrz, biore się za twoją laske, a ty masz więcej czasu na impry, co ty na to? jak dla mnie bomba. :lol:

ale serio, to nie wiem jak tak można żyć, serducho ci wysiądzie kiedyś z przemęczenia.
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Oto adres mojego bloga ( większych ambicji narazie nie mam :P) www.lilyan.mylog.pl - a skoro mowa o chaosie- Fenikt- coś o tym wiem :D

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”