HUNA

Ommm... Maniii... Padme Hummm...
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Zaczalem cos czytac ale malo wiec się nie wypowiadam :P
TJ
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2005-04-11, 22:05

Post autor: TJ »

Przed laty czytałem mnóstwo książek na temat magii Kahunów, włącznie z pewną limitowaną wielotomową edycją, którą miał mój kolega, i z której sporządziłem sobie szczegółowe notatki.

Zgodnie z tym co piszą w literaturze, Huna wyróżnia się z innych systemów jedną ciekawą cechą: że działa. Jak do tej pory, nie znalazłem dowodów przeciwko tej tezie ;P

Natomiast przestudiowałem dużo więcej, niż literatura opisuje, zagadnień związanych z kontaktem z podświadomością i czynnikami blokującymi możliwość skutecznego użycia Huny. Skuteczne metody rozwiązywania tych problemów leżą moim zdaniem w systemach opartych na chaosie, parę słów na ten temat napisałem dzisiaj w dziale chaos/thelema.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

jak dla mnie, huna jest systemem idealnym :wink: a najwspanialsze jest to, ze ona DZIAŁA :D
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Znam jednego gościa, który interesuje się Huną już jakiś czas, a wcale nie jest mądrym człowiekiem, wręcz przeciwnie... :lol:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Einatycz do ułyt zelur :D :D :D !

A tak w ogóle to "mądrzy inaczej" znajdą się wśród każdej grupy ludzi (zresztą widzicie chyba) :P .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja bym raczej powiedział, że Huna go na tyle wciągnęła, że stracił zdolność obiektywnego myślenia. :/
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Takie rzeczy się zdarzają. Niestety zbyt często.
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Ostatnio czytam książkę o Hunie i przyznam że mnie coraz bardziej interesuje :grin:
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

nathaniel pisze:Też czytałem tego dużo lecz przeczytałem 3 książki [3dni mi to zajęło a ja nie nawidze czytać] i się potem zaczęlo wszystko powtarzać, ale jest to świetny wstęp do magii ja tak przynajmiej uważam, dzięki hunie możesz wyzbyć się złych myśli uspokoić je itd oraz zassać wiele mądrości i jeszcze wiecej się nauczyć

polecam :d
Zgadzam się z Tobą Nathanielu :)

Wróć do „Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia”