..::magia w twardej okładce::..

Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

OGólnie najlepiej tworzyć własne rytuały. Ja to z powodzeniem robie trzymając się pewnego schematu i wspierając Liber vel Legis. Wystarcza mi to w zupełności i nie mam problemu z tłumaczeniem.

Chociaż przyznam się że wymiękałem ostatnio na tłumaczeniach tesktow z kultu czarnego węża - czyli haitańskiego kultu wuuduu.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

A masz moze gdzies polska wersje LvL? Bo czytalem chyba Liber KKM i jeszcze jeden Liber :P ale tego nie :P
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

http://www.czarymary.pl/liberal.html

jest kilka tłumaczeń, to jest w miare niezłe. Jak chcesz to moge ci w orginale albo po hebrajsku przesłać jak Cię to rajcuje :)
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Maestro pisze:Najlepsze źródło jakie znam to:
http://www.sacred-texts.com/
Strona, jak już gdzieś wspomniałam, jest wspaniała :) dziękuję pięknie :) , czegoś takiego długo szukałam :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Eh...mój angielski jest tak beznadziejny, że nie mam tam czego szukać :sad:
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Maeveen - ciesze się że mogłem pomóc :)

Skóra - opierając się na polskich tekstach niczego nie zdołasz się nauczyć. A poza tym języki to ponoc przyszłość, nie prawdaż :) ?
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To fakt, muszę się za siebie wziąść :P

[ Dodano: 2005-07-22, 01:13 ]
Chociaż szczerze powiedziawszy to nie mam predyspozycji językowych. Poza tym od tłumaczenia tekstów są tłumacze, których w światku ezoterycznym jest coraz więcej. Sporo informacji zdobyłem właśnie z polskich tłumaczeń. Cieszę się, że są ludzie, którzy widzą cel w tłumaczeniu tekstów o tematyce ezoterycznej. :roll:

Wróć do „Inne”