Witam

Poznajmy się!
hallinaa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-02-12, 22:21
Lokalizacja: Skierniewice

Witam

Post autor: hallinaa »

Witam wszystkich

na forum zarejestrowałam się niedawno, jednak chcę pozostać tutaj na dłużej. Mam nadzieję, że mi się to uda. Interesuję się wieloma rzeczami, wiele spraw mnie fascynuje, a na forum odnalazłam już tematy, z których będę mogła czerpać wiedzę.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Witam

Post autor: Ivellios »

Witam i życzę długich i wciągających dyskusji :) Nie tylko na forum, ale też na czacie i w komentarzach pod audycjami i artykułami.
Rafał289
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2016-11-04, 19:25

Re: Witam

Post autor: Rafał289 »

Witam,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje liderom charytatywnym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Warsztaty zaplanowano Na Górnym Śląsku, ale pobyt w ośrodku szkoleniowym i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej edycji cyklu szkoleniowego, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Najlepszego,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Witam

Post autor: Arek »

witaj

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”