Sen o demonie a paraliż

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
szerszen2237
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-06-15, 16:31

Sen o demonie a paraliż

Post autor: szerszen2237 »

Witajcie. Jestem tu nowy to też jeśli coś robie nie tak to sorry. Mam problem, jak dla mnie bardzo poważny... kilka dni temu podjąłem się próby przywolania demona... wiem. głupie to było... na szczęście się nie udało choć wtedy tego chciałem. ale tej nocy miałem dziwny sen. śniło mi się że jestem w łóżku i zasypiam... obok mnie przechodzi jakiś cień, boję się ale cień mnie mija i znika... nagle czuje straszny szum w głowie, nie mogę zmienić pozycji, jakby paraliż większości mięśni. duszę się brakuje mi tchu, próbuje krzyczeć ale odebrało mi głos. składam dłonie w plecionke i mówię coś w myślach w stylu Boże pomoż, dokładnie nie pamiętam. w tym momencie szum ustępuje, mogę już się ruszac ale wciąż nie mam głosu i nagle jakiś głos szeptem mówi mi do ucha żebym się nie bal że jego już nie ma. dokładnie tych słów nie pamiętam. Wtedy się budze. strasznie boli mnie gardło
i plecy, ręce mam złożone jak we śnie... to było takie realne ale wiem że to tylko sen.... powie mi ktoś jak to zinterpretować?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: Spooky Fox »

Dobrze, że chociaż doszedłeś sam do tego, że to co robiłeś, było - ładnie mówiąc - niezbyt mądrym pomysłem.

Paraliż senny 'tuningowany' dodatkowo ostatnimi wydarzeniami w Twoim życiu.

Jednakowoż możliwym było, że sam rytuał mógł inaczej się skończyć.

Mianowicie - Tobie się wydaje, że rytuał się nie powiódł. Jednak rytuał zakończony powodzeniem lub częściowym powodzeniem niekoniecznie przywołuje demona. Często może stać się tak, że nieumiejętne przywoływanie (a po Twoim poście wnoszę, że nie miałeś zbyt dużego pojęcia o tym, co robisz) może zakończyć się pozostawieniem pewnej 'furtki' dla istot z innych światów. Dlatego dobrze by było się w pewien sposób zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: Pandemonium »

ehh, jeżeli ktoś Ci zatka nos w nocy masz sen ,że się topisz, jeśli ktoś Ci wsadzi rękę w wodę wydaje Ci się ,że pływasz, jeśli masz zimno w pokoju automatycznie przenosisz się do niegościnnych krain/cmentarzy etc. Sny są odzwierciedleniem naszej fizyczności, nie odwrotnie... A to po prostu paraliż senny.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: Karoolczak »

Jak Ci ktos wlozy reke do wody to sikasz a nie plywasz :D Co do inwokacji to jezeli "drzwi" sa otwarte, to Ci szczerze wspolczuje ;) Nikt nie wie jakie ustrojstwo moze Ci się pojawic... Skontaktuj się z jakims specjalista, tylko nie z gangsterem w czarnej sukience ;)
szerszen2237
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-06-15, 16:31

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: szerszen2237 »

Cały problem polega na tym że te sny często się pojawiaja od tego momentu. wogóle jakas paranoje mam bo często mi się wydaje ze ktoś jest obok że ktoś patrzy ale nikogo nie ma...
szerszen2237
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-06-15, 16:31

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: szerszen2237 »

Cały problem polega na tym że te sny często się pojawiaja od tego momentu. wogóle jakas paranoje mam bo często mi się wydaje ze ktoś jest obok że ktoś patrzy ale nikogo nie ma...
szerszen2237
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-06-15, 16:31

Re: Sen o demonie a paraliż

Post autor: szerszen2237 »

Cały problem polega na tym że te sny często się pojawiaja od tego momentu. wogóle jakas paranoje mam bo często mi się wydaje ze ktoś jest obok że ktoś patrzy ale nikogo nie ma...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”