Ancient Aliens

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
leszek

Ancient Aliens

Post autor: leszek »

Ostatnio przyszło mi ogladać cykl filmów dokumentalnych Ancient Aliens traktujących głównie o naszych kosmicznych przodkach. Składa się on z 2 sezonów wypełnionych tysiącami wrecz informacji i teorii Danikena i zwolenników. Osobiście jest to dla mnie jak na razie najlepsza tego typu produkcja o najnowszych badaniach dotyczących naszej przeszłosci i byc może i przyszłości. Znalazłem tu masę informacji o których istnieniu nie wiedziałem, jak i takich, o których już czytałem. Oczywiście trzeba się też wykazac trzeżwościa umysłu i nie wierzyc od razu we wszystko, ale zdecydowana częśc przedstawionych faktów mnie przekonuje. Zachecam bardzo gorąco do obejrzenia. Oto niektóre tematy poruszone w filmach: foo fighters, kryształowe czaszki, piramidy, starozytne cywilizacje, roswell, tajemnice III Rzeszy, starożytne teksty, atlantyda itp, itp
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ancient Aliens

Post autor: Spooky Fox »

Serdecznie dziekuje. Bardzo dawno nie mialem sposobnosci do obejrzenia dobrej produkcji spod znaku paleoastronautyki. Aczkolwiek nie zachecamy do piractwa, dlatego tez wyedytowalem czesc Twego posta, Leszku.

Siadam, ogladam - jak obejrze, to z pewnoscia skomentuje w tym temacie.
harone

Re: Ancient Aliens

Post autor: harone »

Ja również oglądałem bardzo dobry film można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy są tam czasami przedstawiane konkretne dowody i wypowiadają się spycjaliści z danej dziedziny polecam ten film każdemu... :wink:
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Ancient Aliens

Post autor: Karoolczak »

Nie odkopuj starych tematow

Wróć do „Paleoastronautyka”