pytanie takie

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
curllly
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-06, 14:01

pytanie takie

Post autor: curllly »

witam,
proszę o pomoc w wyjaśnieniu mi takiej sytuacji.
Często bywam w stanie wyczuć, że dana osoba była w danym miejscu. Kilka dni temu było to bardzo odczuwalne. Szłam chodnikiem i nagle kątem oka spojrzałam na osiedlową uliczkę i miałam bardzo silne wrażenie, że przechodził tamtędy mój mąż z dzieckiem. Oczywiście nie widziałam ich tam. Po prostu wiedziałam, że tamtędy przechodzili, nawet dokładnie którym chodnikiem - powietrze było tam nie do końca przezroczyste, tak jakby ruszające się i czymś załamane. Nie pytam, czy to możliwe, bo wiem co czułam i że miałam rację, tylko chciałabym jakoś to zdefiniować - czy to energia? aura? gdzie szukać informacji na temat takich zdolności?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: pytanie takie

Post autor: Sylvester93 »

Nie nazwałbym tego raczej zdolnością tylko instynktem macierzyńskim ;p
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: pytanie takie

Post autor: Vampirio »

Może po prostu rodzina curllly jest bardzo przewidywalna, zupełnie jak moi znajomi. :D
Awatar użytkownika
Apocalyptica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-05-01, 15:11
Lokalizacja: Tczew

Re: pytanie takie

Post autor: Apocalyptica »

Najpierw spytaj się ich czy tam tędy przechodzili.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: pytanie takie

Post autor: ElohimMihael »

Pomiędzy Tobą a twoją rodziną widać jest głęboka i pozytywna więź (energetyczna), która jak najbardziej umożliwia wyczuwanie tego typu sytuacji.

Oczywiście coś takiego jest możliwe również w przypadku osób których nie lubimy. Będzie to druga strona medalu, o którym powyżej wspomniałem.

Jednakże w mojej ocenie w omawianej sytuacji mamy do czynienia z bardzo pozytywną więzią. Przypuszczam nawet, ze ty i twój mąż rozumiecie się często bez słów.
curllly
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-06, 14:01

Re: pytanie takie

Post autor: curllly »

tak, przechodzili tamtędy i nie było to miejsce często przez nich/nas uczęszczane. dziękuję za odpowiedzi
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: pytanie takie

Post autor: Energy Source »

ElohimMihael:
Mądrze mówisz o tej więzi energetycznej. Rozwiń wątek. Co wiesz jeszcze o tym? W jaki sposób można zrobić taką więź? Nie uważasz, że więź może być jedynie pozytywna? Może to co mówisz o odczuwaniu nielubianych osób ma związek z innym zjawiskiem? No bo jaki ma sens łączyć się więzią z kimś kogo się nie lubi?
Drak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-14, 23:34

Re: pytanie takie

Post autor: Drak »

Wspólne tematy, wspólne problemy, wspólne życie.. i odpowiednio wyszkolony ośrodek energetyczny.. albo po prostu sumienie, który potrafi przesyłać bardziej otwarcie takie sygnały do mózgu.., który jeszcze jest na tyle spostrzegawczy, że ci je przekaże w zrozumiałej formie.

Prosty przykład - podziwiasz z kimś jakiś samochód.. oboje uznajecie, że jest ładny i wymieniacie myśli na jego temat.. każdy z was chce go mieć. Oboje współdzielicie zasoby energii związanej ze wspomnianym samochodem.

Oczywiście przykład banalny i większej więzi w ten sposób nie wytworzysz, ale jeżeli dzielisz z kimś życie to takich więzi tworzysz miliony - tworzycie wspólną sieć problemów i myśli.. do tego stopnia, że potrafisz często myśleć o tym samym (bez powodu) i dysponujesz dostępem do innych myśli

Wróć do „Ezoteryka ogółem”