Kolory Energii

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
kozakkzk

Kolory Energii

Post autor: kozakkzk »

Pomaga w wizualizacji:

Biały – zamraża, stosowany jest w celu obniżenia temperatury, ochłodzenia konkretnego organu.
Czerwony – wypala guzy, stosowany jest w celu rozgrzewania zapaleń oraz rozgrzewania organów wewnętrznych.
Złoty lub żółty – uaktywnia. Za pomocą przekazania energii koloru złotego łagodzi się sklerozę, debilizm, niedorozwój umysłowy.
Pomarańczowy (ukryte słońce) – przekazywany jest bardzo rzadko, zbyt silnie uaktywnia (kolor Słońca o zachodzie).
Zielony – oczyszcza. Wszystkie passy oczyszczające wykonuje się przekazując kolor zielony.
Błękitny – uśmierza bóle, jest stosowany zamiast środków uśmierzających.
Niebieski – uspokaja świadomość. Niweluje podniecenie.
Fioletowy – ożywia. Stosowany jest w celu przyspieszenia gojenia się ran, a także szybkiego odtworzenia funkcji uszkodzonych organów.
Srebrny – rozpuszcza sole i kamienie w nerkach, stawach itd.
Różowy – kolor miłości. Przekazywany jest na śledzionę w celu polepszenia nastroju i usunięcia stanów depresyjnych. Można go również przekazywać na wątrobę, trzustkę i woreczek żółciowy.

Osobiście używam takich kombinacji przy wysysaniu energii:
Błękit&Fiolet - Kiedy się uszkodzę
Czerwony&Biały - Kiedy jest mi gorąco
Zielony - Jak mi się nudzi

I mam takie pytanie , którą energię mam wyssać aby wyssać energię życiową ?
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kolory Energii

Post autor: NightRaven »

A ja powiem tak - bzdura. Energia, jako coś niemterialnego, koloru nie posiada. Jeśli energia ma kolor, to jest to kolor nadany jej przez nasz umysł, na podstawie tego jakie emocje, myśli i intencje niesie ta energia. A to z kolei oznacza, że kolory te są kwestią indywidualną. Innymi słowy, kiedy dwie osoby umiejące czuć energię, stoją i odczytują aurę trzeciej osoby, każda z nich widzi inne kolory. Dlatego właśnie, że każda kojarzy inne typy energii z innymi kolorami. Kolory w wizualizacj energii są bardzo ważne i przydatne, jednak takie rozpiski jak tu po prostu nie działają. Każdy ma swoją własną rozpiskę kolorów w głowie.

Co zaś się ma do wysysania energii... Naprawdę chcesz to robić? Energia ludzi jest strasznie brudna, mętna od ich myśli, emocji i intencji, często niestrawnych dla nikogo prócz nich samych. Ja się odsuwam jak na mnie ktoś wjedzie ze swoją aurą, a żeby jeszcze stamtąd ciągnąć? Istnieją o wiele czystsze i efektywniejsze źródła.
kozakkzk

Re: Kolory Energii

Post autor: kozakkzk »

Już robię , takie rozpiski się przydają bo nie którzy ludzie nie potrafią sobie zwizualizować solonych orzeszków . Wiem że energia nie jest jak to określić "czymś" materialnym , ale wizualizacja to podstawa .

Wróć do „Energia”