Wizja

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Shoker
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-11, 20:04

Wizja

Post autor: Shoker »

Witam. Piszę w imieniu mojej babci którą bardzo interesują sny i inne rzeczy nie wyjaśnione.
Otóż moja babcia od zawsze nie miała łatwego życia i od prawie zawsze miała w życiu pod górkę.
Miała różne kłopoty osobiste, rodzinne itd, mam tutaj na myśli biedę , długi oraz śmierć syna.
Kilkanaście lat temu kiedy miała bardzo nieciekawą sytuację życiową i rodzinną ,musiała opuścić kraj w celu utrzymania swojej rodziny, z uzbieranych pieniędzy wyleciała do Stanów Zjednoczonych w celu znalezienia pracy. Parę lat po przylocie do Chicago ,nad ranem podczas snu miała wizję, ta wizja jest tak długa że trudno ją opisać w całości, głownie chodzi o to że ta wizja i rzeczy w które się w niej działy, bardzo pasują do tego ,co działo się w babci życiu.
Każda scena w tej wizji pasuje w kolejności do tego co działo się w życiu babci. Czyli bieda, wylot do stanów zjednoczonych , śmierć syna , poznanie 3 męża itd.. Ale ta wizja nie wypełniła się do końca. Mianowice na końcu tej wizji jest obraz w którym moja babcia stoi w jakimś miejscu po czym krzyczy " Boże jaki piękny świat" a następnie przeniosło ją w mgnieniu oka do Polski. Podsumowując wizja o której piszę, spełniła się W 99% i moja babcia ma takie pytania, co może oznaczać koniec tej wizji i jak rozumieć te słowa " boże jaki piękny świat"?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Wizja

Post autor: Dagmara »

Może ta końcówka wizji oznaczać to, że babcia zawsze marzyła o lepszym życiu i wreszcie chciałaby psychicznie od wszystkiego odpocząć, nie martwić się niczym, zapomnieć o tym wszystkim złym co ją spotkało.
Wizja-sen może również pokazywać pewnego rodzaju tęsknotę za swoim krajem.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Wizja

Post autor: Arek »

Babcia wróciła do korzeni i tak ją uradował znany widok....

pozdrawiam
AstroMesjasz

Re: Wizja

Post autor: AstroMesjasz »

Wizje Pani Szanownej Babci, to nic innego jak ekspresowy przegląd przeżytych chwil, które doznała w swoim życiu a końcowy aspekt " Euforii pięknem Świata " jest " znak - wizja, tego " Świata Raju " do którego każdy z nas przejdzie w odpowiedniej chwili !
Mam pytanie - ile Babcia ma lat ?
Wprawdzie jest nie taktem pytać o wiek kobiety - ale ................? Życzę dużo zdrowia i szczęśliwych lat życia Pani Babci ! Jest Kobietą nie ugiętą i twardą, która nigdy nie podda się żeby spełnić swoje marzenia !
Chyle czoła !
Serdecznie pozdrawiam
Wasz AstroMesjasz
Shoker
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-11, 20:04

Re: Wizja

Post autor: Shoker »

Witam po dlugiej przerwie. Myślałem że ten temat się nie ukażę na forum ogólnym ponieważ czekałem dość dlugo na akceptacje. Otóż..

babcia czeka nadal na zakończenie tej wizji, obecnie ma 80 lat. Ale umył i ciało ma na prawde bardzo sprawne. Według niej zakończeniem tej wizji ma być coś...o czym dziwnie mi mówić...tzn on od zawsze chciała zapewnić byt swojej rodzinie, od dawien dawna czekała na poprawe sytuacji materialnej i tutaj zaczyna się rodzić niekonwencjonalna sytuacja ponieważ według babci zakończeniem tej wizji jest wygrana.., wygrana bardzo duzej sumy pieniędzy.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Wizja

Post autor: Pandemonium »

To po prostu bardzo silna potrzeba Twojej babci w wiarę w wyższą sprawiedliwość.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Wizja

Post autor: Słowianka »

Jeśli wizja babci się sprawdzi, to mam prośbę. Mógłbyś po wygranej, ufundować opłatę za serwer dla Paranormalium dożywotnio? ^^ Wiesz, znikną reklamy itp :D Dzięki w imieniu całej społeczności z Iveliosem na czele.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Wizja

Post autor: Pandemonium »

Proszę się tutaj górze już takimi postami nie podlizywać! :D Już lepiej, żeby wydał na pomnik dla babci, albo lód dla eskimosów ^^"
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”