Duch chłopca na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Filmik pokazuje nagranie 17 letniego chŁopaka na wakacjach.
Na nagraniu widaĆ coŚ , co wyglĄda na ducha maŁego chŁopca biegnĄcego za cienistĄ kobietĄ , ktÓra wskakuje na drzewa, by potem z niego spaŚĆ.



WidziaŁam nagrania , na ktÓrych ludzie prÓbujĄ udowodniĆ , Że to hoax , ale Żadnych konkretÓw , tylko domysŁy .
Ostatnio zmieniony 2010-12-10, 13:26 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Spooky Fox »

Po raz pierwszy i ostatni poprawiam Twój post, a to tylko dlatego, że Cię lubię. Masz na klawiaturze prawy alt, którego możesz używać. Jeśli mieszkasz za granicą to: Menu Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania -> Drukarki i inny sprzęt - > Klawiatura. A co do języka to kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek i z menu Paski Narzędzi -> Pasek języka.

Następny brak ortografii będzie karany warnem.
____________________________________________________________


Wracając do tematu - filmik ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawy. Masz jakieś stronki do tego, o czym pisałaś? Że ktoś próbował udowodnić, że to nie duch? Może być w języku angielskim.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

łał, podoba mi się :) w biały dzień nagrać ducha wśród spacerujących ludzi - super sprawa, o ile to nie fake ;)

Spooky - napisałam tego posta z polskimi znakami (zwykle olewam), bo się przestraszyłam że mi jakiego warna wlepisz czy coś :D
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Puma16 »

Bardzo ciekawy film video , ale chciałem zauważyć że wiele filmików jest nakręconych z tego samego cmentarza i to właśnie o duchach , to na 100 % nawiedzone miejsce.
Ostatnio zmieniony 2010-12-10, 19:45 przez Puma16, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Miasto Savannah w stanie Georgia to jest najbardziej nawiedzone miasto w Ameryce :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Ignorant »

Puma chciałem tylko powiedzieć że nigdy w żadnej sprawie nie możemy mieć 100% pewności a co dopiero w sprawach związanych z duchami i innymi rzeczami tego typu ;]
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Owszem nie mozemy , ale istanieja miejsca okreslane ogolnie jako 'nawiedzone' Cos jest po prostu nie tak , atmosfera , klimat , dziwne przypadki...
Miasto Savannah czesto nazywa się 'wybudowanym na zmarlych'.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

A mi to coś śmierdzi fejkiem. Ten chłopiec wygląda jakby był negatywem. Może ktoś się pobawił w robienie negatywu z tego jednego chłopca? Na drzewo również mogło przecież wskoczyć dziecko/nastolatek.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Rzeczywiscie przyjrzalam się i cos tu nie gra . Po lewej stronie widac czlowieka w ciemnym ubraniu 'chowa ' się za grobemi , a momencie jak 'dziecko' spada jakby cofa się , wyglada to jakby tasma cofnieta do tylu i stad efekt spadania.
No coz pewnie jak zwykle fake :(
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

szwagieros - obojętnie czy to fejk czy nie - często widujesz kilkuletnie dzieci wskakujace niezauważenie na drzewa na cmentarzu? :) taki apel - zanim coś napiszemy, zastanówmy się czy nie piszemy głupot :)
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

@up
Na tym filmiku NIE MA żadnego ducha ani dziecka wyskakującego zza drzewa. Znaczy się niby jest, ale to po prostu jakiś duszek wstawiony skądś tam i do tego beznadziejnie.

Spójrzcie czasem obiektywnie a nie wszystko podciągacie pod zjawisko paranormalne...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

jak dobrze jest poznać fachową opinię 14latka:) proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem to przydatna umiejętność w liceum, a nawet w gimnazjum :]
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

Mogłaby PANI mi wyjaśnić co z tym wszystkim ma wspólnego mój wiek? Zresztą to nie tylko moja opinia. Wystarczy poczytać komentarze pod filmem...

Apropo czytania ze zrozumieniem. Napisała PANI:
obojętnie czy to fejk czy nie - często widujesz kilkuletnie dzieci wskakujace niezauważenie na drzewa na cmentarzu?

To ja na to:
Na tym filmiku NIE MA żadnego ducha ani dziecka wyskakującego zza drzewa. Znaczy się niby jest, ale to po prostu jakiś duszek wstawiony skądś tam i do tego beznadziejnie.

i jeszcze dodam:
taki apel - zanim coś napiszemy, zastanówmy się czy nie piszemy głupot
Pozdrawiam :]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

a ja na to:
Lurid pisze:Spójrzcie czasem obiektywnie a nie wszystko podciągacie pod zjawisko paranormalne...
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake? :] pokaż mi proszę, bo może coś mi umknęło? od tego jest to forum aby na nim dyskutować i wymieniać się opiniami, nie jest to forum gdzie wszyscy łykają wszystko jak młode pelikany i biorą wszystko za zjawiska paranormalne :] wystarczy przeczytać jeszcze raz wpisy a także zajrzeć do innych tematów. tym samym kończę OT zanim zje mnie Spooky, czyli wracamy do tematu wątku:]
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

Ostatnie odpowiedzi.
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake?
Źle się wyraziłem. Chodziło mi to, że na pierwszy rzut oka widać, że to fake natomiast część z was pokłada jakieś tam nadzieje w tym filmiku. Jeśli nie jesteście czegoś do końca pewni warto poczytać komentarze pod filmem.
nie jest to forum gdzie wszyscy łykają wszystko jak młode pelikany i biorą wszystko za zjawiska paranormalne
Wiem wiem, spójrz na datę mojej rejestracji. W sumie to poczytywałem tu nawet przed nią.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

Cleric zdziwisz się, ale widuje. Nie u nas w mieście, ale na małych cmentarzach rosną drzewa, do których dzieci mają dostęp. I nie widzę NIC dziwnego w tym, że dziecko wskakuje na gałąź.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

mówisz o małych cmentarzach, a dzieci łażą po drzewach kiedy są bez opieki dorosłego (inaczej dostały by po tyłku). na filmie mamy wielki cmentarz, masę ludzi dookoła (żadne dziecko w takich okolicznościach nie wlazłoby na drzewo - bo ktos by mu zwrócił uwage), gałęzie jak widzisz są wysoko, a dziecko odbija się jak piłka i leci do góry :) dalej twierdzisz, że to normalne? :] i znowu podkreślę, żeby nie było nieporozumień - ja się nie upieram że to prawda, ja tylko piszę co widzę na tym jednym filmie! a widzę sylwetkę kilkulatka, który skacze jak gumiś na wysokość powyżej 1,5 m i nie jest to dla mnie nic normalnego :]
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Lurid pisze:Ostatnie odpowiedzi.
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake?
Źle się wyraziłem. Chodziło mi to, że na pierwszy rzut oka widać, że to fake natomiast część z was pokłada jakieś tam nadzieje w tym filmiku. Jeśli nie jesteście czegoś do końca pewni warto poczytać komentarze pod filmem.

Wytlumacz co wedlug Ciebie pokazuje , ze to fake . Ja napisalam czemu tak uwazam i nie od razu to zauwazylam i nie sadzé , ze jest to takie jednoznaczne jak to przedstawiasz . A podpisy pod filmem tez nie sa zadnym wytlumaczeniem. Kazdy podaje swoje teorie i tyle.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

Darianka może najpierw sama spróbuj poszukać w google?

Wróć do „Życie po śmierci”