Głupi Sen?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Głupi Sen?

Post autor: Sigeru »

Witam!

Dawno tu nie zaglądałem, ale od pewnego czasu mam co raz to głupsze sny, a na dodatek zawsze są one w przedziale godzin 3-6 nad ranem. I zawsze po tych głupich snach się budze. Co noc sen jest inny, ale za każdym razem tak samo głupi.

Opisze sen który mi się śnił ostatnio i może ktoś z was się orientuje czy to zwykły głupi sen czy coś bardziej istotnego? I dlaczego mam co noc tak głupie i chore sny? No, a przede wszystkim dlaczego śnią mi się one zawsze w zakresie godzin 3-6?

Co do Snu:

Śnił mi się dość realistyczny sen w którym leżałem w swym łóżku, a właściwie to spałem. I nagle zadzwonił telefon stacjonarny, a że znajduje się on w przedpokoju nieopodal mojego pokoju więc postanowiłem wstać i odebrać, bo i tak wybudził mnie ze snu. Odbieram telefon i mówie "Słucham?", a nagle odpowiada mi głos mężczyzny. "Mam dla Pana złą wiadomość...pańska LALKA nie żyje...". Obudziłem się w tym samym łóżku tak jak w śnie i czekałem aż telefon zadzwoni, jednak nie zadzwonił. Pomyślałem sobie że znając życie jest między 3, a 6 rano. Spoglądam na telefon komórkowy, który zawsze mam pod poduszką i dochodzi 4. Poleżałem kilka chwil jednak nic się nie wydarzyło więc zasnąłem.

Pozdrawiam.
Sig
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Głupi Sen?

Post autor: FaKtoMaaN »

może zbyt często oglądasz Horrory..
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Głupi Sen?

Post autor: Sigeru »

Najśmieszniejesze jest to że wcale nie oglądam ^^. Oglądałem dawno, dawno temu i raczej nie robiły na mnie wrażenia...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Głupi Sen?

Post autor: FaKtoMaaN »

a od jakiego czasu tak masz?? może to przez jakieś konkretne wydarzenie, lub dana sytuację..
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Głupi Sen?

Post autor: Sigeru »

Hmm, sam nie wiem od jakiegoś miesiąca? Może i masz racje ostatnio sporo się u mnie w życiu wydarzyło. Jednak rozstanie z dziewczyną raczej nie miało by wpływu na takie głupie sny...
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Głupi Sen?

Post autor: zalewa »

Czemu nie?Może tęskineleś za nią.A mam pytanie macie jakiś kontakt bo jak nie to mogłeś pomyśleć że coś jej się stało bez ciebie.
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Głupi Sen?

Post autor: Sigeru »

Mam z nią kontakt i z tego co się orientuje to całkiem dobrze jej się powodzi. Zresztą to już przeszłość i raczej sny nie są związane z jej osobą, może po prostu to tylko głupie nic nie znaczące sny? Czas pokaże co nowego sen przyniesie...
Justice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-05-04, 00:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Głupi Sen?

Post autor: Justice »

Kwestia dlaczego akurat w tych godzinach masz sny jest łatwa do wyjaśnienia. Podczas snu występują zasadniczo 2 fazy, mówiąc bardzo prosto taka bez snów i taka ze snami. Im dłużej śpimy tym dłuższa jest faza "ze snami" więc łatwiej też mocniej wejść w takie marzenie senne i pod jego wpływem się obudzić.
Co do treści to podaj więcej przykładów "głupich snów" bo to że ci się śniło, że dzwonił telefon to nic dziwnego. Mi wczoraj śniło się, że miasto napadli zombie, a szef wylał mnie z pracy, ale nie zamierzam z tego powodu odprawiać egzorcyzmów :D
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Głupi Sen?

Post autor: NM_ONE »

Między godzina 3-6 wpada się w najlepszy sen.Masz szczęście że możesz zasnąć,bo jak mi się coś śni to coś makabrycznego (np:niemowlak przebity gwoździem przez główkę do drzwi!).Sny często odzwierciedlają nasze marzenia,obawy a czasami są zaprzeczeniem rzeczy które mogą się zdarzyć czyli np: twój sen.Czekałeś na telefon który nie zadzwonił.Szukałam w senniku twojego snu ale nie znalazłam nic konkretnego.Mianowicie że spotkasz rzadkiego gościa.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”