Kontrola przebudzenia.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
cateleon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-23, 14:00
Lokalizacja: wszechświat

Kontrola przebudzenia.

Post autor: cateleon »

Kontrolowałam swoje sny. Chcąc się obudzić świadomie wyobrażałam sobie w śnie budzik, włączałam go, on dzwonił, a ja się budziłam. Zdarzało się Wam takie cudo? :grin:
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: Sothis »

Z reguły, jeżeli mam wstać o określonej godzinie, to budzę się kilka minut przed budzikiem. ;]
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: jager3223 »

Czego cudo? W LD możesz sobie wszystko wyobrazić. Są sposoby na wybudzanie się ze snu, nic niezwykłego. Nie zdarzało mi się i jak kontroluje sny to wole się nie budzić tylko dalej swój sen kszałtować i kontrolować.
Rysiek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-29, 22:14

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: Rysiek »

Bardzo ciekawe, nie jestem jeszcze tak zaawansowany, żeby tak się budzić, ale też budzę się zawsze kilka minut przed budzikiem
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: asto »

Sothis pisze:Z reguły, jeżeli mam wstać o określonej godzinie, to budzę się kilka minut przed budzikiem. ;]
Również ostatnio udawało mi się takiego czegoś dokonać.
Nie dawno dosłownie sekunde przed zadzwonieniem się obudziłem.
Obudziłem się, wziąłem telefon do ręki, a on zaczął dzwonić. (budzik)
milan89
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2007-09-29, 11:50
Lokalizacja: Niewazne

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: milan89 »

To nazywa się zegar biologiczny ktory potrafi zadzialac nawet podswiadomie bez zadnych naszych staran w tym kierunku. Ja potrafie wybudzic się z snu kiedy tylko chce ale nie jest to tak naprawde dobre. Organizm nie wypoczywa wtedy tak jak powinien. Zauwazylem to po sobie bo z niektorych marzen sennych naprawde ciezko jest się obudzic. Skupienie wtedy jest szczegolne.
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: Kartel »

Heh, miałem wczoraj taką zabawną sytuację, mianowicie około 6.40 w śnie, w którym byłem w 'swojej' klasie w szkole, zaczął dzwonić mój telefon, a raczej budzik w nim (ten sam sygnał co normalnie mam ustawiony), chwilę potem się obudziłem, jako że moja mama już nei spała, spytałem czy wie gdzie jest mój telefon i czy dzwonił, okazało się że nie gdyż mam ustawiony budzik tylko na dni robocze ;p
milan89
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2007-09-29, 11:50
Lokalizacja: Niewazne

Re: Kontrola przebudzenia.

Post autor: milan89 »

Powiem wam ze mi się zdarzyla raz bardzo ciekawa syuacja;) dzien przed konkursem matematycznym przysnilo mi się jedno zadanie z odpowiedziami i najlepsze bylo to ze je mialem;) Umysl ludzki jest tak naprawde niezbadany do konca...

Wróć do „Świat snów”