Moje Sny

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Marines
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2007-06-10, 12:52
Lokalizacja: Czarnobyl

Moje Sny

Post autor: Marines »

od dzieciństwa miewam koszmary z małpą w roli głównej. W tych snach często leże pod stołem albo wogule w jakim kolwiek pomieszczeniu i atakuje mnie małpa. Z tymi co leże podstołem to jest tak że ja leże i wiem już że jak się poruszę to ona mnie zaatakuje, i tak za każdym razem się ruszam...ostatnio miałem sen że stałem na korytarzu i nagle szybko przebiegnął UFO i mnie zaatakował, zawsze w tych kluczowych momentach nie mogę się ruszać ! Chodzi mi oto Głównie że nie mogę się wtedy ruszać.
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Moje Sny

Post autor: Kartel »

I co mamy na to poradzić?

Poza tym chyba zły dział.
EDIT: Jakiś dobry duszek przeniósł, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Moje Sny

Post autor: Monomagnum »

Takie sny można wyjaśnić za pomocą wielu ksiąg, senników itp. Jeśli się boisz, co oczywiście jest zrozumiałe to na prawdę warto zasięgnąć pomocy specjalisty... Nigdy nie cierpiałem z powodu koszmarów, ale jednak pamiętam kilka z nich i wiem ze nie jest to przyjemne, a jeśli się to powtarza jak w twoim przypadku to rzeczywiście powinnaś coś z tym zrobić.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Sny

Post autor: Sigeru »

Najwidoczniej posiadasz lęk przed "małpami", który nawiedzają Cię w snach. Najlepszym wyjściem jest zacząć z tym walczyć, a nie go unikać. Polecam wizyte w Zoo i kontakt wzrokowy z prześladowcami. Jeśli przestaniesz się lękać to koszmary powinny zniknąć.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Moje Sny

Post autor: Crowley »

Popieram kolegę. Idz do zoo, pobaw się z małpkami. Oczywiście może nie wystarczyć jedna wizyta. Musisz nawiązać z nimi więź. Ale nawet po tym możesz mieć koszmary, każdy je ma.
Wilknor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-04, 19:49
Lokalizacja: Stolarzowice

Re: Moje Sny

Post autor: Wilknor »

Za dużo o tym myślisz przed każdym pójściem spać pomyśl o czymś miłym jak masz dziewczynę to porozmawiaj z nią w łóżku o jakiś wspólnych przeżyciach itp.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”