Magija / Nephesha

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Magija / Nephesha

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ciekawy artykul, ktory obala wiele zlych opinii o Aleistrze Crowleyu:). Niektore sekty i grupy chetnie zmienilaly jego slowa, jak napisal juz Nephesh...zamiast czyn swoja wole- - - rob co chcesz,
zamiast: milosc jest prawem - - - kochaj się z kim popadnie, itd.
I obalil nadzieje naiwnych, ze da się zrobic cos z niczego :D z miedzi zloto, itd.
No i do tego jeszcze znaczenie magii seksualnej....

Wg. mnie magia to magia a magija to filozofia.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

magija to Sztuka, magia to sztuczki ;-) juz to chyba gdzies pisalem. i nawet to samo mowil papcio Alik :]
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Hmm... za to artykuł ten magią nazywa pewne działania korzystające z rytualizmu etc. ;) a nie sztuczki, które najlepiej opisuje termin kuglarstwo.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Zastanawiam się tylko czy Jan Pawel II mogl w Watykanie naprawde czynic swoja wole....czy ktos taki jak on, chcial mieszkac w tym palacu, nie wiem czy takie zycie bylo jego wymarzonym.
W duzej mierze realizowal swoja wole, ale musial się tez trzymac wielu zasad i regol panujacych tam.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Prawdziwa Wola nie jest tym co się chce robić jak pisałem ;) zasady, reguły etc. nie mają z nią nic wspólnego.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ja, ok to jest misja do spelnienia...to fakt. Zrozumialam.

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”