Rennes Le Chateau

Przekazywane z ust do ust przez wieki...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Klaus pisze:"1.Ten skarb należy do Dagoberta II króla i do Syjonu i jest tutaj martwy.

2.Pasterka bez kuszenia,że Poussin Teniers posiadają klucz pokój 681 przez krzyż i ten koń Boga ja skończyłem [zniszczyłem] tego demona stróża w południe.Błękitne jabłka. "
Ja o tym słyszałem jedynie z "Nie do wiary" :P Znaleziono podobno wiele innych wiadomości z różnymi "ciekawymi" symbolami, bodajże w kilku po obróceniu kartki można było dostrzec symbol bądź skrót "P S" (czy jakoś tak... pamięć już mnie po trochu zawodzi i mogłem ten skrót pomylić)
Awatar użytkownika
Simisti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2006-05-19, 13:15
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Simisti »

Oczywiście ta historia jest zwiazana ścisle z Zakonem Templariuszy. Rennes Le Chateau był jedną z ich komandorii i tam własnie ukryto legendarne skarby. Wiecej na ten temat napisałam w temacie o Templariuszach.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Kiedyś oglądałem program [ zgadnijcie na którym kanale :D ] ogólnie o tematyce św.Graala. Co do podanego wyżej znaleziska podobno jest to dzieło fałszerzy. A ksiądz stał się nagle bardzo bogaty bo prawdopodobnie [ znowu oni :/ ] KK go przekupił żeby nie wyjawiła jakiejś prawdy. A PS na odwróconych stronach to nie Post Scriptum tylko czyjeś inicjały.

Wróć do „Mity i legendy”