Przerażający sen

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
pitimor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2006-08-20, 20:31
Lokalizacja: Katowice

Przerażający sen

Post autor: pitimor »

Proszę o pomoc. Co kilka dni atakuje mnie pewien sen... nie jestem pewien nawet czy to sen. Mianowicie nic nie widać, ale słyszę głos jakiejś dziewczynki, tak na słuch może 8-9 lat. Mówi "Pomóż mi, proszę...". I mimo że nic nie widzę, to czuję, jakby jej coś groziło. Nie umiem określić ile to trwa, budzę się albo w środku nocy, albo o normalnej godzinie. Może to tak nie brzmi, ale jest to przerażające, nie raz budziłem się z łzami w oczach. Pytam się: co to jest i jak można temu zaradzić. Aha, jeszcze coś. Gdy się z tego budzę to mam uczucię jakbym spadł z dachu i walnał w ziemię z całej siły, tylko bezboleśnie. A więc, POMOCY!
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Pewnie raz ci się to przyśniło, zakodowałeś sobie w podświadomości i teraz tak masz, może nawet codziennie, tylko nie pamiętasz każdego snu. Spróbuj przed snem wmówić sobie, że się to już nigdy nie przyśni tobie. Poprostu skup się i powiedz kilka razy w myśli, że ci się to nie przyśni. :) To jest zwykły sen, nie masz się czego obawiać.
Gdy się z tego budzę to mam uczucię jakbym spadł z dachu i walnał w ziemię z całej siły, tylko bezboleśnie
Tzn jakie to uczucie? Uczucie strachu, gdy spadasz z dachu?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ewentualnie wchodzisz w oobe, i tak dziewczynka to zagubiona dusza.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

jak dla mnie to nie jest zwykły sen. co zrobic z dziewczynka nie wiem, ale uczucie spadania o którym mowisz jest najnormalniejsze :P ja tez tak mam gdy sni mi się cos dziwnego :)
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Ja sugeruje abys zaczal cwiczyc LD,gdy spotkasz ja we snie to sobie z nia porozmawiasz.Jezeli okaze się czyms zlym to ja zniszczysz;] Jezeli nie dasz rady to wystarczy we snie poswiecic na nia latarka;]
Gość

Post autor: Gość »

pitimor pisze:Gdy się z tego budzę to mam uczucię jakbym spadł z dachu i walnał w ziemię z całej siły, tylko bezboleśnie.
Nie bede orginalny, ale też po przebudzeniu wydawało mi że podczas snu unosiłem się w powietrzu. Tylko że ja zazwyczaj wtedy lunatykowałem i może po prostu rzucałem się na posłanie.Nie wiem. Dziewczynka w snie...Nie znam się na znaczeniu snów ale radziłbym przygotować się w jakiś sposób, bo nie zdaje mi się żeby ona miała coś dobrego znaczyć.
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sigeru »

Popieram Huntera, to tylko zwykły sen,a to spadanie z dachu to normalne zjawisko czasem ukazujące się podczas snu nazywane jest "efektem spadania".
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”