Różdżki

Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Różdżki

Post autor: Solmyr »

Mam takie pytanie odnośnie jednego z ważniejszych atrubutów magicznych- Rużdzek. Z czego je wykonaliście jeśli to zrobuiliście i jak idzie wam wspułpraca z nimi. Bo ja wsumie swoją wykonałe niedawno tchnięty siłą twurczą. Ciągle nurtuje mnie myśl że robiąc ją zrobiłem coś źle i że za to zapłace. W sumie chba niejest taka jak piszą w książkach dlatego pytam was.[glow=cyan][/glow]
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jeśli chodzi o mnie to korzystam z rąk, z dłoni, z takiego jakiego mnie Bóg stworzył :wink:
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

To prawda, że można sobie zrobić krzywdę źle posługując się różdżką. Posługując się tym przyrządem niestety zbiera się na siebie negatywną energię, toteż nie powinno pracować się długo, a po pracy dokonać zrzucenia tejże energii i usprawnienia organizmu. Różdzka jest mniej czułym przyrządem, dlatego reaguje na bardziej konkretne promieniowania. Należy unikać aby koniec różdżki nie uderzył o ciało.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wiesz to dziwne ale zawsze mi się wydawało że rużdziki mają za zadanie przewodzić i lepiej ukierunkowywać moc osuby życającej zaklęcia lub zbierać tą moc poprzec cały rytułał ażebu nie uleciała i nakońcu ją skierować.
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

Ups, przedstawiłem tylko aspekty dotyczące szukania negatywnych promieniowań Ziemi, za pomocą różdżki. Jeśli używasz różdżki do innych celów, to co napisałem nie ma znaczenia.
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Fajnie, ładnie. Ja chciałbym zrobić sobie różczkę ale nie wiem jak i jak do tego się zabrać.

Szkoda że tak mało ludzi tu pisze. :(
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

ja uważam, że tylko jedno jest naprawdę ważne... zrób ją tak jak sam czujesz, jak tego chcesz.... ja tak właśnie robię.....
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Uwiecie mi to nie wszysko, Moja różdzka ma tylko jedną cześc z godną z kanonaem znaczy się kryształ górski a z tego co wiem i to nie jest ważne.
Zęby zrobić kanoniczną rużdzke należy wziąć namagnesowany pręd i umieścić w odpowiednim rodzaju drzewa. Ale ja osobiście mimo iż popełniam liczne błędy polecam iście z głosem wewnętzrny poczyciem że to ma byc tak a nie inaczej.

Wróć do „Inne”