Czym jest rozwoj duchowy?

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) niezłą metodą jest żyć zgodnie z 18 naukami Kriszny z Bhagawadgity.
Mamba

Post autor: Mamba »

czasami myślę, że najlepiej jest żyć w zgodzie ze sobą samym :roll:
Nephesh

Post autor: Nephesh »

E tam to nie jest trendy i wogóle ;) a na serio :D hmm... te nauki również i o tym mówiły ;P hehs ;) głównie co prawda ich celem było wyzbyć się po prostu konieczności inkarnowania :D ale przede wszystkim trzeba żyć zgodnie ze sobą jak powiedziałą Mamba ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Mamba pisze:czasami myślę, że najlepiej jest żyć w zgodzie ze sobą samym
Popieram wszystkimi 4 kopytami. Ktoś kiedyś powiedział: "szczęśliwy jest ten kto robi to co lubi i zyje z tego co robi".
Mamba

Post autor: Mamba »

Ktoś kiedyś powiedział: "szczęśliwy jest ten kto robi to co lubi i zyje z tego co robi"

Spock to zdanie pasuje jak ulał do mnie więc chyba mogę uważać się za osobę raczej szczęśliwą albo prawie :mrgreen:

ehh a jednak ludziom zawsze czegoś mimo wszystko brakuje do szczęścia :roll:
intraneus

Post autor: intraneus »

Poza tym ten stan nie ma nic wspolnego z rozwojem duchowym :)
Gość

Post autor: Gość »

pewnie nie ma :D ale może choć trochę pomaga w osiągnięciu go :roll:
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Naszym zadaniem nie jest odniesienie mistrzostwa, nikt tego nie oczekuje od nas!!!! Celem jest odnalezienie: srodka! Odnalezienie rownowagi we wszystkim.
intraneus

Post autor: intraneus »

Naszym zadaniem nie jest odnalezienie równowagi, nikt tego nie oczekuje od nas!!! Naszym zadaniem jest osiągniecie: mistrzostwa! Mistrzostwa w byciu tym kim jesteśmy.
Rasul

Post autor: Rasul »

Nieść światło ,doskonalić się,uczynić Boga realnym , być w Jednosci zNim,to według mnie cel istnienia prawdziwego cłowieka.

[ Dodano: 2005-10-26, 12:39 ]
Naszym zadaniem jest odnalezienie w Sobie Mistrzostwa i mówio to wszyscy urzeczywistnieni Guru, a nawet Wniebosąpieni Mistrzowie :) ,z którymi mam kontakt. to .Titania tto prawda nikt tego nie oczekuje ,ale to w naszym celu powinno być dążenie do Mistrzostwa.

Wróć do „Rozwój duchowy”