Moja historia

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

no a jak :D wszedzie czaja się moce z zaswiatow :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Moja historia

Post autor: Spock »

bardzo dobrze ze Spock tu jest
Aż się wzruszyłem ;) Obiecuje, że kiedy czegoś nie będę wiedział, to się uczciwie przyznam.
JaZa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-31, 01:15

Re: Moja historia

Post autor: JaZa »

Hej! Chciałem się podzielić swoją wiedzą na ten temat. Kiedyś w czasopiśmie Wróżka przeczytałem o podobnym zjawisku. Pewną kobietę nawiedzał w snach ktoś bliski, z rodziny bodajże (nie pamiętam szczegółów), kto niedawno zmarł. Sny były przerażające, a ukazująca się w nich postać straszyła i miała tak jakby pretensje. Była o coś zła. Co ciekawe, za życia te dwie osoby były w bardzo dobrym stosunku. Dlaczego więc te koszmary?? Okazało się, że bohaterka listu bardzo rozpaczała w czasie pogrzebu tej bliskiej osoby i nie potrafiła pogodzić się z jej śmiercią. W ten sposób myślę, że jakby przywiązała ją do siebie, uwięziła ją pomiędzy światami i nie pozwoliła doznać wiecznego szczęścia i spokoju, pójść dalej... Doradzono jej by poszła na cmentarz i jeszcze raz się pożegnała, ale tym razem spokojnie i bez niepotrzebnego szlochu i histerii, oraz aby pomodliła się w intencji zmarłej osoby. Podziałało!!! Kiedy następnym razem jej się przyśniła, sen miał całkowicie inny charakter. Był wspaniały, ciepły, radosny, a bliska osoba tym razem dziękowała i była szczęśliwa. To był ostatni sen kiedy jej się przyśniła.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Moja historia

Post autor: Sothis »

Wątpię by recenzja artykułu z takiego czasopisma jak Wróżka wniosła coś wartościowego do jakiegokolwiek tematu ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja historia

Post autor: Arek »

JaZa
Jest tak jak piszesz, w niedawnym programie tv. o czymś takim właśnie mówili, jak się nie mylę bylo to w "strefie tajemnic", bardzo podoby przypadek, akurat w necie 2 dni temu oglądałem

Wróć do „Życie po śmierci”