MóJ DAR

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Mam pewien dar... Zawsze, gdy spojrzę na kogoś, czuję, jaki ma poziom energii. Czy można jakoś to na coś przekształcić lub to wzmocnić?
Awatar użytkownika
Christof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2008-06-05, 15:02
Lokalizacja: Myślibórz

Re: MóJ DAR

Post autor: Christof »

Może jesteś energetycznym wampirem i w ten sposób oceniasz ewentualne ofiary. Jeśli masz takie predyspozycje, to mógłbyś (jeśli oczywiście chcesz) nauczyć się świadomie ciągnąć energię od otaczających Cię ludzi. Może to być przydatne w uprawianiu magii. A możesz też odwrotnie, zająć się jakąś formą bioenergoterapii i pomagać ludziom.
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Hmm... ciekawe... mógłbym to i to... ale czy gdybym nie był wampirem to co to by mogło być?
Awatar użytkownika
Christof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2008-06-05, 15:02
Lokalizacja: Myślibórz

Re: MóJ DAR

Post autor: Christof »

Z tym wampirem to żart. Myślę, że masz po prostu dobre zdolności do pracy z bioenergią. Spróbuj poćwiczyć ze znajomymi, by stwierdzić na ile twoje spostrzeżenia są trafne. Porozwijaj trochę te zdolności. Nie musisz zaraz leczyć ludzi. Zdolności te przydadzą Ci się np. w uprawianiu jogi, medytacji, ćwiczeniu zdolności parapsychicznych, czy ewentualnie uprawianiu magii. Polecam książki na temat pracy z bioenergią np. Ryszard Roman Ulman Bioenergoterapia praktyczna, Jack Angelo Twoja uzdrawiająca siła, i inne, a trochę tego jest. Jest tam wiele ćwiczeń dla początkujących.
Spróbuj też sił w radiestezji.
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: MóJ DAR

Post autor: Koxman »

A może widzisz ludzką aurę(albo czujesz)?
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: MóJ DAR

Post autor: VaDeR »

Bardzo wątpie... chociaż nie wiem, jeszcze się nie znam..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”