Rok 2012

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ja chce tylko przypomnieć, że sam Bóg powiedział- nie znasz dnia ani godziny. Jeżeli ktoś uznaje się tutaj za katolika, przeczy przy okazji naukom katolickim.
Gość

Post autor: Gość »

Krypo prawiczek ? (he he) dobre;] to działaj wariacie;] idz na kurs ,,uwodzenia kobiet,, ;]
Do tematu: Darnok ma racje nie znasz ani dnia ani godziny.
Ale jeśli z tym 2012 ma być koniec to co ma się stać?
Ja kiedyś oglądałem pewien program że w tym właśnie roku(to była przepowiednia) ,,będziemy chodzili po krwi,na ulicach będzie tylko krew,, i tylko krew i krew;] a od czego to się zacznie? to tego nikt niepowiedział;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Szczerze wam powiem że nie wierze w koniec w 2012, nawet jeśli różne channelingi to potwierdzają, chyba nawet sam Edgar C. jak się nie mylę?.
A jeśli się wydarzy to i tak będzie za póżno by żalować :D :D :D

pozdrawiam Arek
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Koniec świata jest - jak twierdzi większość religii- częścią boskiego planu, który jest niezrozumiały dla człowieka i jest przed człowiekiem ukryty. Dlatego przyjmując tłumaczenie religijne - nie ma szans abyśmy wcześniej poznali datę końca świata.
Voozie
Swoją droga widzę, ze wstydzisz się tego, że jesteś człowiekiem. Być może nie jesteśmy idealni ale idealni są tylko Bogowie.
A co do duchowych przewodników - wielu duchowych przewodników to wiele odmiennych spojrzeń na to samo - a to z reguły prowadzi do konfliktów.
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Co do społeczeństwa to zgadzam się z Tobą. Czasami mnie również ogarnia wstyd. Co do cywilizacji to uważam, ze nie ma takiej cywilizacji, która okazałaby się niezniszczalna. I niestety - jeżeli chodzi o siły natury to niezależnie od poziomu rozwoju technicznego czy nawet duchowego i tak z nimi nie jesteśmy w stanie wygrać.
Gość

Post autor: Gość »

Voozie niechodziło o rzeki.
Tylko dosłownie o to co napisałem no oprócz ,,i tylko krew i krew,,
Wiem co pisze. e(L)o
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

to wcale nie musi KrypoArion chodzić konkretnie o krew. Może to być tylko przenośnia, może chodzić o przelanie niewinnej krwi, masowe mordy, albo zupełnie w drugą stronę o płynącą lawę itd

a coś takiego przepowiedział np Nostradamus, możesz sobie w necie poszukać
Gość

Post autor: Gość »

No właśnie z plynąco lawą bym się sprzeczał,ale o przelanie krwi to nie zaprzecze.
No On mówił cały czas że ,,krew będzie płynąć ulicami,, Ale to nie musi konkretnie o to chodzić.
Przecież... Taka metafora/niewiem
Lolu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-02-12, 05:49
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Lolu »

Bardzo mnie ten temat interesuje i szukając w necie info o tym natknąlem się na taką stronę:

http://jasonk.blog.onet.pl/

Jest tam duzo info o piramidach, przebiegunowaniu, przepowiedniach, proroctwach (w tym proroctwo Majów) o zjawiskach paranormalnych, istotach pozaziemskich i Bogu. Odpowiedzi na wiele pytan i jeszcze nawet wideo filmiki do tego. Wciagnelo mnie to
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Cały problem z Nostradamusem polega na tym, że jego przepowiednie są bardzo zakamuflowane. Wiele w nich przenośni i porównań do rzeczy mu znanych. Dlatego równie dobrze może to być krew jak i chemikalia czy lawa. Ja jednak optowałbym za metaforycznym określeniem masowych mordów.
Gość

Post autor: Gość »

No ostatnio wpadła ta książka w moje ręce ale niestety tylko na sekunde...:(
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Też mi w moje ręce wpadła ale nie przeczytalem

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”