Chupacabra

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

No wiesz z tego wynika iż oni sugerują, że taki chupa chups jest inteligentniejszy od ludzi, którzy jednak w większości jedzą żeby się najeść
rozłożyłeś mnie na łopatki tą wypowiedzią (ha ha ha) gdzie napisałem że jest jakiś strasznie inteligentny...(brak też jakichkolwiek sugestii)
Zwierzęta nie mają pojęcia o wartościach odżywczych
jakieś tam jednak mają np. samiec alfa wilka zawsze zjada wątrobę zwierzęcia ( bardzo odżywcza) zwierzaki wiedzą instynktownie które części ciała są bardziej pożywne ( lub uczą się tego )
Nie będę już mówić o tym czy zwierzęta myślą,czują itp. każdy ma jakiś pogląd ale nie są to tępe roboty zaprogramowane "akcja-reakcja"
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Nie wszystkie kierują się wyłącznie instynktem (pomijam oczywiście naczelne)
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

jest wiele spekulacji na temat Pomórnika
osobiście rozmowiałem z jednym człowiekiem którego króliki zostały zabite przez Polskiego el Chupacabra Pomórnika
Chociaż nie ma żadnej wiarygodnej fotografi pomórnika to wielu ludzi utrzymuje
że widzało to stworzenie.
Według mnie napewno coś w tym wszystkim jest
na wakacje pojade nad morze i zbadam to :)
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Jeśli tyle jest tych Pomórników (chup) to chyba jednak nie są genetycznym eksperymentem (bo był chyba tylko jeden - choć mogli stworzyć teoretycznie stadko tylko po co??) poza tym mutanty cha raczej mają trudności z rozmnażaniem (tzn. bardzo często się w ogóle nie rozmnażają...)
Może nam jakieś ufole taką chupę podrzuciły na ziemie w formie eksperymentu albo i ...żartu
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

@up
albo przypadkowo się znalazła od nich :)
Gość

Post autor: Gość »

El chupacabra to jest mit,prehistoryczny;]
Kiedy jeszcze żyli zeusy itd he he;]

Daje link do jednego z wielu filmów (podobno : przedstawia chupacabre) ;]


Jeśli to jest fałszywe to dobrze zrobili fałszerstwo bo to nie to co w Polsce ,,hi hi ho ho he he he,, że od razu widać ze coś nie tak.;]
A co do tego (,,chupacabry,, na filmie) to moim zdaniem wygląda on trochę jak człowiek;]

A teraz spójżcie na to:



On chodzi na dwóch łapach(nogach) a z tego co wiem i z tego co czytałem to chupacabros normalnie też na dwóch łapach latał.
Przypomina psa (oprócz tego że pies nie chodzi na dwóch tylnich łapach,nogach)
I przecież (niby prawdziwy) jak ustanie to przypomina człowieka z daleka.Coś w tym jest ;]
pozdro
Gość

Post autor: Gość »

Ej czy mi się wydaje czy on skacze?
Wiesz ten film co krypo przedstawiłeś dla mnie przedstawia bardziej z fałszowany niż ten co ja pierwszy pokazałem;] no moje zdanie.
Ale z drugiej strony on skacze.Przyjrzyjcie się nie biegnie tylko skacze.;] A to jest ciekawe.
A po drug to mój drugi film to jest chyba ten sam co twój tylko 3X wolniejszy.
Gość

Post autor: Gość »

Ten film nie jest dobrej jakości daje głowę że jak by było lepszej jakości to na bank by było widać że on skacze.
A człowiek w ten sposób raczej by nie skakał. (no chyba że jakiś karateka,sam ćwicze Muay thai ,to nas uczą takich skoków ale w innej formie.)
W takiej co na filmie nie umiał byś na nogach stać po takich skokach tego typu. ;]
A po druge to spójżmy ogólnie.
Gość sobie siedzi w domu,podchodzi do okna patrzy a tam skaczący chupacabras?;]
Chwyta za tel/kamere i zaczyna nagrywać,a zastanawiam się jeśli to nie fałsz to co dalej z tym było? co ten chupacabra sobie latał koło jego domu? i co to miało na celu?
A co do tego skakania to przyjżyj się że skacze tak równomiernie,bez żadnego zatrzymania.
Pod sumowując moim zdaniem to nie człowiek(mogę się oczywiście mylić ale ....) ;]
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Koxman »

Nie za bardzo wiarygodny film, ponieważ jak już podobnie powiedział kolega, gość siedzi w domu wyjmuje kamerę i zaczyna kręcić film przez okno, aż tu nagle wyskakuje takie coś i zaczyna skakać, ja osobiście lekko bym się przestraszył, a nie stał spokojnie i dalej kręcił. Myślę, że film był podłożony pod krótki scenariusz.
Gość

Post autor: Gość »

Wyjął kamerę bo coś zobaczył...
A skup wzrok na obiekcie a nie na tym co on robił, może jeszcze wynajdziesz że palił fajka i popijał kawę?
Owszem taka opcja wchodzi w grę.
Ale najpierw trzeba spojrzeć w ten sposób jaki przedstawiłem.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Chupacabra

Post autor: Ivellios »

Stary temat skasowało, więc zakładam nowy :P

Umieszczajmy w tym temacie wszystko, co się tyczy "wysssysacza kóz".

Co to właściwie jest za zwierzę? Czy istnieje kilka chupacabr zamieszkujących różne regiony świata, czy tylko jedna, atakująca w Puerto Rico?

A może chupacabra jest przedstawicielem jakiegoś dobrze znanego gatunku zwierzęcia?

Zapraszam do dyskusji.

Ja na sam początek zapodam parę doniesień:
Chupacabra changes diet
http://inexplicata.blogspot.com/2008/05 ... -diet.html

Kilka doniesień traktujących o powrocie i atakach chupacabry:
http://www.kryptozoologia.pl/forum/smf/ ... 610.0.html
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Chupacabra

Post autor: Arek »

Hmm, powiem tak: U nich to zwierzę cie jest jak najbardziej prawdziwe, my go nie znamy, ale u nich to nie legenda ale coś co często daje się w znaki. Może to jakiś kojot a może coś innego? Parę domniemanych złoczyńców odstrzelono, ale czy to było to?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Chupacabra

Post autor: Ivellios »

Udało mi się odzyskać skasowane wczesniej posty z działu "Kryptozoologia", postanowiłem więc połączyć nowy temat o chupie ze starym.

Zapraszam do dyskusji.
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Chupacabra

Post autor: Koxman »

Nie jestem przekonany do istnienia chupacabry ale jeśli istnieje to może byś jakaś zwierzęca krzyżówka.
swat
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-17, 23:24
Lokalizacja: Konin

Re: Chupacabra

Post autor: swat »

Ivellios pisze:Czy istnieje kilka chupacabr zamieszkujących różne regiony świata, czy tylko jedna, atakująca w Puerto Rico?
Chupa już stara jest i brodę ma.

Według mnie to odizolowany gatunek z Puerto Rico który się rozprzestrzenił na cały świat. Teraz wszędzie są Chupacabrasy. Polska, Rosja, Chiny, Agfryka itp. itd.

Nawet jeśli połowa doniesień o Chupie jest prawdziwa to i tak jest to bardzo dużo.

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”