Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: Ivellios »

Polinezyjski masaż Lomi - Lomi.
Nazwałbym to: masaż dla ciała, relaks dla duszy. Coś niesamowitego, jeżeli chodzi o doznania wewnętrzne.

Trwa ok 2 godzin, trochę kosztuje, ale podobno warto :)

Fizycznie daje to podobno niesamowite rozluźnienie całego ciała i uelastycznienie stawów, wewnętrznie - niezwykłe szczęście i radość...
Mamba

Post autor: Mamba »

Słyszałam o tym masażu, ale zupełnie nie wyobrażam sobie tych dwóch godzin masażu :roll:
Z tego co słyszałam podobnie działa masaż przy pomocy mis tybetańskich :)
dźwięki jakie wydobywają się z mis tybetańskich mają moc masażu, oddziaływują na poszczególne czakry, regulują pewne rzeczy... może ktoś coś więcej wie na ten temat? a może ktos był na takim masażu i opowie jak się czuł , co odebrał i co mu to dało?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) ja polecę jedynie książeczkę w miarę porządnie napisaną opisującą praktyczną część masażu Lomi lomi (+ elementy masażu kahi loa) :) "Lomi lomi nui" Klausa Assmanna.
ShadowofTrue
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-09-01, 15:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: ShadowofTrue »

Nie widze trudności w tym aby masaż trwał 2 godziny. Może trwac i więcej. To już zależy tylko od wytrzymałości fizjoterapeuty. Jeśli się nie myle to Lomi-Lomi jest masażem z użyciem wyłącznie przedramion, wiem też że w gabinetach oferuje się go tylko kobietom, próbowałem się dowiedziec dlaczego ale ani w gabinecie ani na uczelni nikt nie byłw stanie udzielic odp.
daret
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-12-28, 21:00

Re: Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: daret »

Witam. Miałem kilka masaży Lomi-Lomi. Podczas drugiego doznałem wizji: spotkałem się z osobą emanującą bezgraniczną miłość. To było tak wielkie przeżycie że zmieniło mnie psychicznie na kilka tygodni. Chciałbym dowiedzieć się kto to był.
Bug, duch, demon? A może coś nie tak z moją głową?
KostPere
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-26, 12:46

Re: Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: KostPere »

Słyszałam o tym masażu, ale zupełnie nie wyobrażam sobie tych dwóch godzin masażu :roll:
Z tego co słyszałam podobnie działa masaż przy pomocy mis tybetańskich :)
dźwięki jakie wydobywają się z mis tybetańskich mają moc masażu, oddziaływują na poszczególne czakry, regulują pewne rzeczy... może ktoś coś więcej wie na ten temat? a może ktos był na takim masażu i opowie jak się czuł , co odebrał i co mu to dało?

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”