Pentagram

constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

G_hacallah pisze:obwieszacie się jakimiś symbolami, a nie macie pojęcia co oznaczają...
Ja wiem co oznacza pentagram :P po prostu nie znałam jego wszystkich.. ee.. zastosowań :]
Wszystkich nie znaczy żadnych ;]
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Ten artykuł został napisany na stronę internetową Gildia, do poddziału gildia tajemnic i jego autorem jestem ja (czasy gdy pisałem pod ksywką FarmerLO właśnie do gildii i Gwiezdnych Wrót). Dosyć mam spotykania tych artykułów na lewo i prawo.

http://www.magia.gildia.pl/artykuly/symbole/pentagram

orginalna wersja artykułu

Po dokładnym przyjrzeniu się artykułowi stwierdzam, że jest to mój artykuł z dodanymi paroma zdaniami. TYLE.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Maestro, to napisz skarge..
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Napisałem właśnie.. zobaczymy co mi odpiszą. Szkoda że jedyne oficjalne informacje łączące moją osobę z używanym przeze mnie kiedyś nickiem zniknęły wraz z zamknięciem gwiezdnych wrót. Ale miejmy nadzieję że redaktor tego serwisu okaże się w miarę normalnym i uczciwym.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Maestro, dobrze, żę dochodziswoich praw, jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami plagiatów. Przynajmniej wiemy, że to Twoje dzieło.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Właśnie dostałem maila od nich i pojawią się odpowiednie dopiski. Jeśli ktoś mi nie chce wierzyć, to pisałem jeszcze dawno temu przy jakimś temacie o serwitorach albo egregorach, że pisałem pod innym nickiem na Gildię i Gwiezdne Wrota. Zresztą to mi nie jest potrzebne.

W internecie trudno dochodzić swoich praw. W każdej chwili autor serwisu może po prostu olać roszczenia prawdziwego autora i tak naprawdę nic sobie z tego nei robić. Tutaj każdy ma anonimowość.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie koniecznie trudno, ale trzeba wiedzieć jak. Ale dobrtzer, żę rozwiązałeś sprawę.

Wróć do „Inne”